Martin Mišiak v drese Erie Otters.
Martin Mišiak v drese Erie Otters. (Autor: Erie Otters - Twitter)
Oh my Hockey|3. nov 2023 o 07:30

Filip Mešár v juniorke zvýšil produktivitu.

OTTAWA. Slovenský hokejový útočník Martin Mišiak sa zaskvel pri štrvtkovej výhre jeho Erie Otters nad Saginaw Spirit. Víťazstvo 6:5 režíroval hetrikom a asistenciou.

Išlo o jeho prvé trojgólové predstavenie v Ontario Hockey League. Góly strieľal v 11., 17. a 35. minúte.

Už po prvej tretine mal na konte tri body. Asistoval totiž pri góle krajana Ondreja Molnára, ktorý skončil zápas s dvomi bodmi.

Mišiak má po 14 dueloch na konte 16 (8+8) bodov. Jeho hviezdny výkon si všimla OHL, ktorá ho označila za hráča noci, ale aj klub Chicago Blackhawks, ktorý ho draftoval. Na sociálnej sieti X komentoval video s jeho hetrikom.

Darilo sa aj Filipovi Mešárovi. Ten strelil presilovkový gól Kitcheneru pri prehre 3:4 proti Windsoru.

Odchod do juniorskej ligy mu pomohol. V úvodných troch dueloch zaknihoval strelil dva góly a na tri prihrával.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»OHL»VIDEO: Prvý hetrik a prvá hviezda noci. Mišiak zažiaril a všimlo si to aj Chicago