ONLINE: Kazachstan - Maďarsko dnes, kvalifikácia na ZOH 2026 (skupina D) LIVE

Kazachstan - Maďarsko: ONLINE zápas z kvalifikácie ZOH 2026
Kazachstan - Maďarsko: ONLINE zápas z kvalifikácie ZOH 2026 (Autor: Sportnet)
Sportnet|29. aug 2024 o 11:30

Sledujte s nami ONLINE prenos z hokejovej kvalifikácie na ZOH 2026: Kazachstan - Maďarsko.

BRATISLAVA. Hokejisti Kazachstanu a Maďarska dnes hrajú zápas olympijskej kvalifikácie na ZOH 2026.

Kazaši a Maďari sa predstavia v kvalifikačnej skupine D, ktorú hostí Štadión Ondreja Nepelu v Bratislave

Hokej sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Kazachstan - Maďarsko dnes LIVE (hokej, štvrtok, kvalifikácia na ZOH 2026, skupina D, Bratislava, výsledok, NAŽIVO)

Kvalifikácia mužov na ZOH Skupina D 2024/2025
29.08.2024 o 14:00
Kazachstan
5:2
(1:0, 2:2, 2:0)
60' minúta
Ukončený
Maďarsko
Prehľad
Góly a asistencie: 16. Michajlis (Šestakov), 32. Breus (Savitskiy), 35. Muchametov, 49. Michajlis, 54. Michajlis (Starčenko) – 23. Szongoth (Terbocs), 36. Šofron (Nilsson, Bartalis). Rozhodca: Frandsen, Holm.
Kazachstan poráža Maďarsko 5:2 a získava dôležité tri body. Ja sa s vami lúčim a prajem ešte pekný sviatočný deň.
Koniec zápasu.
59:06
Breus narazil na mantinel tvrdo Bartalisa. Vylučovať sa nebude.
58:01
Začali posledné dve minúty tretej tretiny.
57:24
Následuje reklamný brejk.
56:33
Varga hľadal pred bránou Pappa, ale jeho prihrávku zablokoval Metalnikov.
55:07
Zápas je už pravdepodobne rozhodnutý. Je to vidieť aj na ľadovej ploche.
53:34
goalKazachstan dal gól! Kazachovia vyučujú v dnešnom zápase v efektivite. NIKITA MICHAJLIS sa dostal do samostatného úniku a presnou strelou nad betón prekonáva Bálisza. Asistencie: Roman Starčenko.
53:22
53:17
Kazachovia vyhadzujú puk len na zakázené uvoľnenie.
52:36
Bartalis zakončoval z ľavej strany! Šutov bol opäť v permanencii.
51:55
Kazachovia sú v plnom počte.
50:34
Nilsson pálil od modrej čiary. Šutov jeho pokus nevidel, ale zasahovať ani nemusel.
49:55
Vylúčenie v tíme Kazachstan:
Maxim Muchametov – 2 min., napadnutie.
48:42
goalKazachstan dal gól! Kazachovia odskakujú opäť na dva góly. NIKITA MICHAJLIS spoza brány nastrelil Ortenszkeho, od ktorého sa puk nešťastne odrazil za chrbát Bálizsa.
47:41
Bálizs pokazil rozohrávku a takmer sa do veľkej šance dostal Panyukov. Napokon to pre Maďarov dopadlo dobre.
46:48
Michailov sa tlačil pred Bálizsa, ten mu puk vypichol. Následne pálil Asetov, ale puk poslal mimo brány.
45:10
Šutov pokryl strelu Bartalisa a prerušil hru.
44:38
Hra je v tretej tretine podstatne opatrnejšia.
43:37
Gallo zakončil z pravého kruhu. Jeho strelu opäť Šutov vyráža betónom.
42:17
Maďari sú usadení v pásme. Szongoth pálil z pravého kruhu, ale jeho pokus bol zablokovaný.
41:22
Bartalis tečoval nahodenie Vargu. Šutov jeho pokus reflexívne vyrazil.
40:10
Píska sa icing Kazachstanu.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Kazachstan vedie po druhej tretine 3:2. Sledujeme svižný zápas. Maďari boli v druhej tretine aktívnejším mužstvom.
37:15
Nemeš sa snažil zakončiť z pravého kruhu. Do jeho zakončenia mu vložil hokejku Breus.
36:09
Maďari sú v tlaku a idú za vyrovnaním.
35:17
goalMaďarsko dalo gól! Maďari znižujú stav zápasu na rozdiel jedného gólu. IŠTVÁN ŠOFRON sa postavil pred Šutova a výborne tečoval nahodenie Nilssona. Asistencie Henrik Nilsson, Ištván Bartalis.
35:09
Šutov predviedol opäť perfektný zákrok. Bombu Pappa schoval v lapačke a prerušil hru.
34:06
goalKazachstan dal gól! Tretí gól Kazachstanu je na svete! MAXIM MUCHAMETOV nabral rýchlosť na pravom krídle a strelou bekhendom prekvapil Bálizsa v bráne Maďarska.
33:19
Panyukov nabral rýchlosť a takmer sa prekľučkoval do šance. Výborne ho telom odstavil Szabo.
32:10
Kazachovia po góle ožili. Starčenko hľadal pred bránou Michajlisa, ale ten sa napokon k puku nedostal.
31:13
goalKazachstan dal gól! Kazachovia idú do vedenia v dnešnom zápase! DMITRIY BREUS dostal prihrávku na os klziska a krásnou strelou prepálil Bálizsa v bráne Maďarska. Asistencie Kirill Savitskiy.
30:25
Máme za sebou polovicu riadnej hracej doby. Stav je nerozhodný 1:1.
29:08
Píska sa zakázané uvoľnenie Maďarska.
28:39
Bartalis sa natlačil pred Šutova a zakončil. Šutov jeho pokus vyrazil. Následne zakončoval Horváth, ale Šutov v druhej tretine drží svoje mužstvo.
27:54
importantVeľká šanca Maďarska! Nemeš s Pappom zakončovali dva krát po sebe. Šutov si sadol do brány a nepustil za svoj chrbát ani jeden puk!
27:06
26:31
Maďari hrajú veľmi aktívne v druhej tretine. Papp zakončoval z otočky a Šutov jeho pokus musel vyrážať.
25:21
Szongoth sa tlačil pred bránu, ale telom ho zablokoval Orechov.
24:37
Rymarev opäť zakončoval, tento krát z pravej strany. Bálizs jeho pokus videl a pokryl ho.
23:48
Vargove zakončenie schoval Šutov v lapačke.
22:38
goalMaďarsko dalo gól! Maďari vyrovnávajú stav dnešného zápasu! DOMAN SZONGOTH sa najlepšie zorientoval po skrúmaží pred Šutovom a dokázal puk poslať do odkrytej časti brány. Asistencie: Ištván Terbocs.
22:06
Rymarev zakončil z ľavého kruhu. Bálizs jeho pokus chytil a prerušil hru.
21:43
Panyukov posunul puk na Asetova, ktorý z prvej zakončil. Jeho pokus bol zblokovaný na ochrannú sieť.
20:57
importantSebok sa dostal pred bránou k odrazenému puku a Šutov jeho pokus vytiahol z bránkovej čiary!
20:01
Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine vedie Kazachstan 1:0. Jediný gól prvej tretiny strelil v presilovej hre Nikita Michajlis.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:43
Varga zakončoval švihom z pravej strany. Jeho pokus opäť zablokoval aktívny Metalnikov.
19:01
Začala posledná minúta prvej tretiny.
17:58
Erdely nahodil puk na zadný mantinel, ktorý dokorčuľoval Šofron, ale toho okamžite dostúpil Metalnikov a puk mu vzal.
16:48
Papp to vyskúšal z ľavého kruhu. Jeho pokus minul bránu súpera.
15:55
goalKazachstan dal gól! Kazachovia idú do vedenia v dnešnom zápase! NIKITA MICHAJLIS sa výborne presadil pred brankárom Bálizsom a strelou pomedzi betóny otvára skóre dnešného zápasu. Asistencie: Arkadiy Šestakov.
15:27
Vylúčenie v tíme Maďarsko:
Balász Sebok – 2 min., hrubosť.
15:05
14:27
Gallo sa natlačil pred Šutova a dokázal zakončiť. Brankár Kazachov puk schoval v lapačke a prerušil hru.
13:38
Boj o každý meter ľadu pokračuje aj naďalej.
12:13
Šestakov sa zbavil svojho strážcu a švihom zakončil z ľavého kruhu. Bálizs jeho pokus vyrazil betónom.
11:05
10:35
Starčenko nahadzoval puk na bránu. Jeden z obrancov súpera jeho pokus zablokoval.
09:14
Veľa hokejovej krásy zatiaľ nevidíme. Sledujeme veľa nepresností na oboch stranách.
08:01
Maďari zostali po presilovke v útočnom pásme. Sebok sa snažil natlačil do zakončenia, ale Metalnikov ho dobre telom odstavil.
07:30
06:45
Šofron tečoval nahodenie Fejesa, Šutov jeho pokus vyrazil betónom.
06:11
Nilsson získal puk za bránou a oslobodzuje svoje mužstvo.
05:30
Rusľan Dyomin – 2 min., podrazenie.
05:03
Maďarsko je v plnom počte.
04:07
Erdely vybojoval puk a vyhadzuje ho cez všetky čiary.
03:42
Kazachovia sú usadení v pásme a kombinujú.
03:03
Ištván Šofron – 2 min., nedovolené bránenie.
02:31
Szabo posielal prihrávku pred bránu, kde bol Papp, ale ten nedokázal zakončiť.
01:05
Píska sa zakázané uvoľnenie Kazachstanu.
00:25
Šofron nahadzoval puk na bránu. Šutov jeho pokus reflexívne vyrazil.
00:01
Úvodné buly získali Kazachovia.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Kazachstan: Šutov (Pavlenko) . Metalnikov, Orechov, Beketayev, Stepanenko, Breus, Gaitamirov, Michailov, Daniyar – Starčenko, Šestakov, Michajlis – Panyukov, Lichotnikov, Asetov – Rymarev, Muchametov, Savitsky – Ospanov, Dyomin, Kaiyrzhan
Tréner: G. Mambetaliyev

Maďarsko: Bálizs (Vay) . Fejes, Garat, Nilsson, Szabo, A. Horváth, Kiss, Ortenszky, Hadobas – Sofron, Bartalis, Erdely – Gallo, Sebok, B. Horvath – Varga, Papp, Nemeš – Terbocs, Szongoth, Ambrus
Tréner: D. Macadam

Rozhodca: Frandsen, Holm.
Kazachstan

Kazachovia sa pripravovali na kvalifikáciu veľmi svedomito. Odohrali až 5 prípravných zápasov. Tri sa im podarilo zvíťaziť a dva krát prehrať. Dnes majú proti sebe súpera z Maďarska. Kazachstan je v tomto zápase favoritom a očakáva sa jeho víťazstvo. Uvidíme či potvrdí úlohu favorita.

Prípravné zápasy Kazachstanu.

Lada Togliatti : Kazachstan 7:1

Kazachstan : Barys Astana 5:0

Kazachstan : Lada Togliatti 1:2

Chomutov : Kazachstan 2:4

Maďarsko

Južný sused Slovenska je outsiderom našej skupiny. Hráči Maďarska odohrali pred kvalifikáciuo jeden prípravný zápas proti Ukraine a prehrali ho 3:6. Maďari sú však húževnatým súperom a určite sa nevzdajú. Uvidíme či dokážu zaskočiť favorita dnešného zápasu.