Tipos extraliga: Slovan Bratislava zdolal HK Poprad

HC Slovan Bratislava vs. HK Poprad: ONLINE prenos z 10. kola Tipos extraligy.
HC Slovan Bratislava vs. HK Poprad: ONLINE prenos z 10. kola Tipos extraligy. (Autor: TASR - Jaroslav Novák)
Sportnet|21. okt 2021 o 09:00 (aktualizované 21. okt 2021 o 21:43)

Sledovali ste s nami online prenos zo zápasu 10. kola hokejovej Tipos extraligy: Slovan - Poprad.

BRATISLAVA. HC Slovan Bratislava a HK Poprad dnes hrali predohrávku 10. kola hokejovej Tipos extraligy 2021/2022.

Slovan zvíťazil tesne 2:1, všetky góly padli v prvej tretine

Zvyšné stretnutia 10. kola sa odohrajú v piatok 22. októbra.

Sledovali ste hokej online.

ONLINE PRENOS: HC Slovan Bratislava - HK Poprad dnes (Tipos extraliga 2021/2022 LIVE, 10. kolo, štvrtok)

Tipos Extraliga (SR)  2021/2022
21.10.2021 o 18:00
HC Slovan
2:1
(2:1, 0:0, 0:0)
60' minúta
Ukončený
Poprad
Prehľad
Góly a asistencie: 14. Sukeľ (Rapuzzi, Yogan), 20. Yogan (Takáč, Harris) – 20. Brejčák (Mešár). Rozhodca: Hronský, Novák – Jedlička, Šefčík.
Dá sa povedať, že Slovan bol dnes o ten jeden gól lepší, Poprad poráža 2:1 a pripisuje si do tabuľky tri body. Všetky góly padli už v prvej tretine.
Koniec zápasu.
60:00
importantTakáč išiel sám na prázdnu bránu, no kým zakončil, zaznela už aj siréna. Síce puk skončil v sieti, ale po konečnom verdikte gól nie je uznaný. Zrejme išlo o stotiny.
59:30
Kytnár vyhodil puk na opačnú stranu klziska, icing to nie je.
58:58
importantČiliak sa už pobral na striedačku, powerplay hostí.
58:45
Kytnár získal puk a poslal ho Harrisovi. Hrá sa ďaleko od brány Slovana.
Oddychový čas hostí.
57:34
importantNa druhej strane sa vyznamenal Gudlevskis, ktorý zlikvidoval obrovskú šancu popradského hráča!
57:05
importantHarris vypracoval situáciu pre Takáča, ktorý nebezpečne zakončoval, no Čiliak podržal svoj tím.
56:37
Po súboji o puk pri mantineli za popradskou bránou je hra prerušená.
56:11
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Rymsha – 2 min., nedovolené bránenie).
55:45
Svitanova strela skončila presne u Gudlevskisa, Poprad však začína poriadne tlačiť.
53:58
Beňova prihrávka na Rapuzziho v strednom pásme nebola presná, oba tímy striedajú.
53:02
Svitanova strela z pravej strany cieľ minula. Hra sa prelieva zo strany na stranu.
51:58
Sersen poslal puk iba do územia nikoho, zobral si ho Brejčák, Poprad sa usadil v útočnom pásme.
50:07
Gudlevskis prikryl puk na ľade, nasleduje reklamná prestávka.
49:13
Slovan len nastrelil puk na zadný mantinel, kde sa ho zmocnil Dalhuisen.
47:58
Ulrych strieľal, pred bránou clonil Bortňák, ale Gudlevskis vyrazil puk betónmi.
47:25
Drgoňovu prihrávku vystihol Harris, no puk mu odskočil a dostal sa až k Čiliakovi.
46:48
Hra sa začala kúskovať, druhé zakázané uvoľnenie Slovana v priebehu minúty.
45:45
Drgoň to zobral na seba a vystrelil z ľavej strany, Gudlevskis si povyskočil a skryl puk v lapačke.
44:47
Maier strieľal, Čiliak vyrazil puk pred seba. Sukeľ sa už k dorážke nedostal.
43:27
Sersen na útočnom výlete, dostal sa až za bránu súpera, no odtiaľ sa mu už nepodarilo prihrať na hokejku spoluhráča.
42:51
Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Takáč – 2 min., držanie).
42:47
Nebezpečná strela Yogana, no Čiliak si vykorčuľoval z brány a zasiahol betónom.
42:28
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Bortňák – 2 min., sekanie).
42:22
importantDomáci sa dostali do prečíslenia dvoch proti jednému, Harris s Takáčom si niekoľkokrát vymenili puk, no finálna prihrávka nedopadla podľa predstáv a nikto nezakončil.
41:13
Hostia v útočnej tretine, no prihrávka pred bránu adresáta nenašla. Útočný výlet si na druhej strane urobil Gachulinec, no stihol sa vrátiť Dalhuisen.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Je po druhej tretine, gól sme v nej nevideli, Slovan stále vyhráva nad Popradom 2:1.
Tretia tretina sa začne o 19:44.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:13
Gudlevskis musel zasahovať, ale nebolo to po gólovej strele Dalhuisena, skôr sa jednalo o strelu na dorážku.
38:36
Harris vysunul dopredu Takáča, ten už mohol zakončovať, no trochu zbytočne hľadal spoluhráča za sebou, Slovan sa sám pripravil o šancu.
37:19
Dlhá prihrávka na Handlovského, ktorému sa nepodarilo spracovať ťažký puk a prejsť cez protihráča.
36:30
Šišovský prihral na modrú Rymshovi, ten okamžite strieľal, strela to ale nebola nebezpečná.
36:00
Prihrávka na Svitanu, jeho prudká strela z osi klziska mierila však vedľa domácej svätyne.
35:29
Strely na bránu: 19 – 14.
34:51
Novajovský pálil z prvej, Gudlevskis vyráža. Medzitým Bezák naskakuje na ľad z trestnej lavice.
34:06
Dokonca zakázané uvoľnenie Popradu, hra sa sťahuje pred Čiliaka.
33:45
Opäť Matoušek vyhadzuje, domáci sa veľmi dobre bránia.
33:07
Slovan vyhral buly a Matoušek vyhodil puk cez všetky čiary.
32:59
Drgoň nabil na os klziska Novajovskému, jeho strelu chytá pozorný Gudlevskis.
32:50
Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Bezák – 2 min., hákovanie).
31:40
Šišovský strieľal od modrej, Mešárovi sa nepodarilo dostať puk do bránky.
31:04
Maier zakončil z ľavej strany, popradský gólman prerušil hru.
30:28
Pred hosťujúcou bránou to horí, Valach sa dostal do sľubnej šance, no pri strele zlomil hokejku.
29:25
Poprad sa to snaží zmeniť, Drgoň pálil z medzikružia príklepom, jeho pokus bol zblokovaný.
28:49
Klučiarova strela preletela tesne vedľa pravej žŕdky, Slovan je teraz určite aktívnejším tímom.
27:51
importantVzápätí Yogana vychytal Čiliak, fantasticky zasiahol lapačkou.
27:22
importantChyba Popradu pri rozohrávke, Harris prihral lepšie postavenému Sukeľovi medzi kruhy, tomu sa skórovať nepodarilo.
26:42
Paločko to urobil veľmi dobre, prekorčuľoval s pukom poza bránu a z kruhu potom zakončil, Gudlevskis však jeho strelu čakal a bez problémov zlikvidoval.
25:42
Handlovského pokus z veľkého uhla, Gudlevskis puk vyrazil do strany.
24:48
Ulrychovo nahodenie skončilo vedľa brány, Sersen puk dostal do stredného pásma.
24:13
Bjalončík puk netečoval, čo znamená zakázané uvoľnenie Popradu, ktorý sa len veľmi ťažko dostáva z obranného pásma.
23:51
Domáci v útočnom pásme, ale do šance sa nedostali.
22:47
Slovanisti boli vytlačení k mantinelu, kde veľmi dlho bojovali o puk, no napokon ho vydoloval Ulrych.
21:44
Bjalončíkovi sa otvoril priestor, jeho strela skončila v lapačke Gudlevskisa. Poprad vstúpil do druhej tretiny aktívne.
20:43
importantVeľká príležitosť Svitanu, ktorý sa ocitol zoči voči Gudlevskisovi, no úspešnejší v minisúboji bol domáci brankár!
20:01
Začala sa druhá tretina.
Dlho sa hra rozbiehala, no záver tretiny stál zato. Skóre otváral Sukeľ, potom sa presadil Yogan, Takáč následne nastrelil žŕdku a hneď nato skóroval hosťujúci Brejčák. Slovan vyhráva nad Popradom 2:1.
Druhá tretina sa začne o 18:54.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:37
goalPoprad dal gól!
Poprad odpovedá tesne pred koncom prvej tretiny a strieľa kontaktný gól! Po prihrávke Mešára vystrelil od modrej DANIEL BREJČÁK, strela to nebola vôbec prudká, no Gudlevskis mal úplne zakrytý výhľad a puk skončil v jeho bránke.
Asistencia: Filip Mešár
19:27
importantPo strele Takáča zblízka zvonila ľavá žŕdka Čiliakovej bránky!
19:04
goalSlovan Bratislava dal gól!
Harris vytiahol brániacu štvoricu vyššie, prihral Takáčovi, ktorý z prvej poslal krížnu prihrávku ANDREWOVI YOGANOVI a ten už bez problémov z prvej zavesil do odkrytej brány pod hornú žŕdku. Belasí vedú 2:0.
Asistencie: Samuel Takáč, Brant Harris
18:52
Yoganova strela z ľavej strany Čiliakovi vypadla, no potom si Popradčania poradili.
18:39
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Šišovský – 2 min., sekanie).
18:32
Rapuzziho výborná individuálna akcia, prešiel cez niekoľkých hráčov a aj vystrelil. Ešte bo pri tom aj faulovaný.
17:10
Valigura z protiútoku potiahol puk za bránu, odkiaľ šikovnou zadovkou našiel Jevoša, ten pri bližšej žŕdke nedostal puk za čiaru.
16:31
Nenápadná strela spoza hráča v podaní Handlovského, po ktorej mal Gudlevskis prácu.
16:19
Skackajúci puk od Kytnára sa všelijako poodrážal až k Čiliakovi, ktorý ho skryl vo výstroji.
16:00
Golian vystihol prihrávku a upokojuje hru, Beňo rozohráva spoza vlastnej brány.
14:58
Popradčania sa nasťahovali do útočného pásma, dlho hrali pri mantineloch, no Dzivjakovi sa napokon podarilo dostať do koncovky, zblízka trafil Gudlevskisa.
13:56
Slovan ide do vedenia v 14. minúte! Yogan potiahol akciu ešte z obranného pásma, puk prenechal Rapuzzimu, ktorý ho poslal na kruh JAKUBOVI SUKEĽOVI a ten strelou na lapačku prestrelil Čiliaka.
Asistencie: William Rapuzzi, Andrew Yogan
13:42
Šotek číhal pred bránkou, no k odrazenému puku sa nedostal.
12:38
Mešár bol v dobrej pozícii no ešte chcel prihrať spoluhráčovi, jeho prihrávku po ľade obetavo zblokoval brániaci hráč.
11:46
Gudlevskis výborne čítal hru a zahral hokejkou pred útočiacim hráčom Popradu.
11:26
Čiliak musel zasahovať po strele Kundríka spomedzi kruhov.
11:09
Zatiaľ sme videli veľmi málo šancí, žiadnu gólovú. Je to opatrný hokej. Hrá sa dlho bez prerušenia.
10:04
Yogan obišiel bránu a prihral, z veľkého uhla to potom skúšal Rapuzzi, no Čiliak bol nasťahovaný pri svojej bližšej žŕdke.
09:31
Lukošíkovi sa nepodarilo prejsť popri mantineli do útočného pásma, o puk prišiel.
08:36
Dalhuisen urobil kľučku na brániaceho hráča a švihom vystrelil, jeho strela až na bránu neprešla, bola zrazená.
07:48
Slovanisti veľmi vysoko napádajú popradskú rozohrávku, hostia sa veľmi dlho nevedeli dostať z obranného pásma.
06:39
Domáci vyhrali buly v útočnom pásme a MacKenzie hneď strieľal, Čiliak pripravený, po úspešnom zákroku prerušil hru.
06:07
Šotek nahrával pred bránu, no prihrávka na spoluhráča bola nepresná, zachytil ju brániaci hráč Slovana.
05:16
Hostia sa snažia aj útočiť, Paločko si však puk spracovával v ofsajde.
04:20
Bjalončík teraz dobre zapracoval a vyhodil puk vez všetky čiary.
03:51
Domáci sa usadili v pásme hneď, Sersen nahadzoval, dvaja hráči boli pred bránkou, no netečovali puk medzi tri žrde.
03:33
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Valigura – 2 min., podrazenie).
02:50
Slovan zaútočil v trojici, Harrisov bekhend však Čiliak zneškodnil hokejkou.
02:05
Tvrdá strela príklepom od Novajovského, Gudlevskis bez problémov puk vyrazil a Slovan opäť vyhadzuje.
01:35
Prvú minútu sa Slovanisti bránili veľmi dobre, nedovolili hosťom usadiť sa v útočnom pásme.
00:55
Slovanu sa podarilo vyhodiť puk cez všetky čiary, s rozohrávkou pomáha aj brankár Čiliak.
00:35
Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Matoušek – 2 min., hákovanie).
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HC Slovan Bratislava: Gudlevskis (Hlavaj) – MacKenzie, Sersen, Valach, Maier, Gachulinec, Golian, Beňo – Matoušek, Harris, Takáč – Sukeľ, Rapuzzi, Yogan – Klučiar, Kytnár, Bezák – Lukošík, Preisinger, Kundrík

HK Poprad: Čiliak (Valluš) – Brejčák, Drgoň, Rymsha, Dalhuisen, Novajovský, Ulrych, Demo – Handlovský, Bortňák, Livingston – Šišovský, Bjalončík, Mešár – Dzivjak, Paločko, Valigura – Šotek, Jevoš, Sokoli

Rozhodca: Hronský, Novák – Jedlička, Šefčík.
Dnes má Tipos Extraliga na programe jeden zápas 10. kola, v ktorom HC Slovan Bratislava hostí HK Poprad. Úvodné buly sa vhodí o 18:00.

Slovan sa nachádza na treťom mieste, na konte má po deviatich odohraných zápasoch 19 bodov. Strieda výhry s prehrami, v minulom kole zdolal Prešov 4:2, predtým podľahol Banskej Bystrici 2:3 po samostatných nájazdoch.

Poprad je štvrtý, doposiaľ v desiatich stretnutiach nazbieral 16 bodov. Posledné zápasy nemá ideálnu formu, z piatich prehral štyri a ťahá trojzápasovú šnúru bez víťazstva. Naposledy podľahol Dukle Trenčín 2:3.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»Tipos extraliga: Slovan Bratislava zdolal HK Poprad