Čechom zrušili generálku na MS 20, Fíni predviedli proti USA skvelý obrat

Momentka zo zápasu Fínsko - USA v generálke na MS 20 v hokeji 2022.
Momentka zo zápasu Fínsko - USA v generálke na MS 20 v hokeji 2022. (Autor: TASR/AP)
TASR|23. dec 2021 o 23:00

Američania viedli ešte dve minúty pred koncom o dva góly.

Prípravný zápas pred MS 20 v hokeji 2022 - Edmonton (Kanada)

USA U20 - Fínsko U20 3:4 pp (1:1, 0:0, 2:2 - 0:1)

Góly: 8. Dickinson, 41. Berard (Beniers), 52. James (Lucius) - 4. Simontaival (Hirvonen), 59. Maataa (Puutio, Simontaival), 60. Ottavainen (Heimosalmi, Kapanen), 61. Simontaival (Hirvonen, Kemmel)

EDMONTON. Fínski hokejoví reprezentanti do 20 rokov zvíťazili v prípravnom zápase pred juniorskými MS v Kanade nad americkými rovesníkmi 4:3 po predĺžení.

Fíni prehrávali dve minúty pred koncom tretej tretiny o dva góly, ale podarilo sa im vyrovnať. Na začiatku predĺženia rozhodol Kasper Simontaival.

Organizátori len niekoľko hodín pred úvodným buly zrušili generálku medzi Švajčiarskom a Českom pre koronavírusové protokoly.

Organizácia Hockey Canada o tom informovala na sociálnej sieti Twitter.

Domov»Hokej»Reprezentácie»Čechom zrušili generálku na MS 20, Fíni predviedli proti USA skvelý obrat