Mešár sa vrátil po zranení. Kitcheneru vystrieľal výhru, má osobný rekord

Filip Mešár sa so spoluhráčmi raduje z gólu.
Filip Mešár sa so spoluhráčmi raduje z gólu. (Autor: Twitter / Kitchener Rangers)
Oh my Hockey|7. dec 2022 o 07:13

Filip Mešár strelil dva góly.

KITCHENER. Hokejisti Kitcheneru Rangers získali dva body vďaka výhre 4:1 nad Guelph Storm.

Výrazne k tomu prispel Filip Mešár. Slovenský útočník strelil v 38. minúte víťazný gól a v 41. minúte zvyšoval na 3:1.

Slováka vyhlásili za prvú hviezdu zápasu. Pripísal si tri plusové body a až osemkrát vystrelil na bránu, čo je jeho osobný rekord v juniorskej OHL. Posledných pár zápasov vynechal pre zranenie.

Kitchener momentálne stráca na poslednú postupovú priečku vo svojej divízii jeden bod a na siedme miesto dva. Najbližší duel hrajú Rangers v noci zo štvrtka na piatok proti Peterborough Petes.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»OHL»Mešár sa vrátil po zranení. Kitcheneru vystrieľal výhru, má osobný rekord