Hodgson sa v dueli proti Ketteringu obával najhoršieho

SITA|25. jan 2009 o 14:31

Fulham sa stretol v zápase 4. kola Anglického futbalového pohára - FA Cupu Ketteringom.

KETTERING. Tréner prvoligového futbalového tímu FC Fulham Roy Hodgson sa v sobotňajšom zápase 4. kola Anglického futbalového pohára - FA Cupu proti amatérskemu tímu FC Kettering obával najhoršieho.

Ešte dve minúty pred koncom riadneho hracieho času svietil na ukazovateli skóre nerozhodný stav 2:2. Našťastie pre 61-ročného kouča Fulhamu sa v 88. min gólovo presadil člen širšieho kádra anglickej reprezentácie útočník Andrew Johnson. O minútu neskôr uzavrel gólový účet stretnutia na 4:2 Bobby Zamora a zabezpečil aktuálne desiatemu tímu Premier League postup v FA Cupe medzi najlepšiu šestnástku.

"Remíza by sa pre nás rovnala prehre. Moji zverenci však dokázali zabojovať o výsledok. Tesne pred koncom som sa už obával, že zápas nezvládneme. Našťastie sa nám to napokon podarilo," spokojne si po dueli vydýchol Hodgson.

Domov»Futbal»Anglicko»FA Cup»Hodgson sa v dueli proti Ketteringu obával najhoršieho