Piatok, 30. júla, 2021Meniny má Libuša

HC Lev podpísal zmluvy s Rudolfom Hunom aj Ölveckým

SITA|28. jún 2011 o 20:42

Vedenie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) v utorok na svojej internetovej stránke informovalo o tom, že nováčik tejto súťaže popradský HC Lev už podpísal zmluvy s kvartetom korčuliarov - Jiřím Hunkesom, Stanislavom Balánom, Rudolfom Hunom a Petrom Ölvec

MOSKVA. Vedenie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) v utorok na svojej internetovej stránke informovalo o tom, že nováčik tejto súťaže popradský HC Lev už podpísal zmluvy s kvartetom korčuliarov - obrancom Jiřím Hunkesom a útočníkmi Stanislavom Balánom, Rudolfom Hunom a Petrom Ölveckým.

Tridsaťjedenročný krídelník Rudolf Huna "koketoval" s HC Lev už pred rokom, napokon však skončil v mužstve HC Vítkovice Steel, s ktorým sa stal v Česku vicemajstrom. Rodák z Liptovského Mikuláša v minulosti hrával aj v Košiciach, Duisburgu, Leksande či Nižnekamsku. Dvadsaťpäťročný Peter Ölvecký má na svojom konte štarty aj v NHL, za Minnesotu odohral 31 zápasov a za Nashville jeden duel. V Európe okrem Dukly Trenčín pôsobil aj v Piešťanoch a fínskom tíme KalPa Kuopio.

Súvisiace články