Hamšíkovo zranenie nie je vážne, oddýchne si 3 - 4 dni

SITA|14. dec 2008 o 11:23

Zranenie slovenského futbalového supertalentu Mareka Hamšíka, ktoré utrpel v sobotňajšom víťaznom zápase SSC Neapol v najvyššej talianskej súťaži s Lecce (3:0), nie je vážne.

NEAPOL.

"Má natiahnuté svalstvo v brušnej oblasti, ale nie je to nič vážne. O tri alebo štyri dni bude opäť v poriadku,“ uviedol športový riaditeľ SSC Neapol Pierpaolo Marino. Dvadsaťjedenročný slovenský stredopoliar strelil v sobotňajšom dueli s Lecce už v 11. minúte z pokutového kopu úvodný gól svojho tímu, čo bol jeho siedmy presný zásah v tomto ligovom ročníku.

Spolu s Argentínčanom Denisom je Hamšík najlepším strelcom Neapolu v Serie A. Sobotňajšie stretnutie však pre spomenuté zranenie brušného svalstva nedohral, v 36. minúte ho vystriedal Michele Pazienza.

Nachádzate sa tu:
Domov