Nedeľa, 5. decembra, 2021Meniny má Oto

Halák by mohol nastúpiť v utorok alebo stredu

(Autor: SITA/AP)
SITA|18. feb 2013 o 12:52

Slovenský hokejový brankár sa už dal do poriadku po zranení slabín, v nedeľu bol St. Louis Blues k dispozícii v súboji na ľade Vancouveru.

VANCOUVER. Slovenský hokejový brankár Jaroslav Halák sa už dal do poriadku po zranení slabín, v nedeľu bol St. Louis Blues k dispozícii v súboji na ľade Vancouveru, ale zatiaľ šancu nedostal. Z lavičky sledoval počínanie Jaka Allena, ktorý vychytal víťazstvo 4:3 po samostatných nájazdoch.

Ďalší gólman Brian Elliott sa posadil v nedeľu len na tribúnu. Halák vynechal pre zranenie slabín ostatných šesť zápasov. Podľa trénera Kena Hitchcocka by sa mal do bránky postaviť v jednom z dvoch nasledujúcich duelov. Blues nastúpia v utorok doma proti San Jose a v stredu v Colorade.

Halák sa zranil ešte 1. februára. Do hry sa mal vrátiť v pondelok 11. februára, ale krátko pred zápasom s Los Angeles si pri rozcvičke obnovil zranenie slabín. Dvadsaťsedemročný odchovanec ružinovského hokeja nastúpil v tejto sezóne zatiaľ na päť súbojov. Informáciu priniesol StLToday.com.

Súvisiace články