Litovcom vrátili prehru. Považská Bystrica sa teší z postupu v Európskom pohári

Na snímke zľava Ignas Savicius (Dragunas Klaipeda), Peter Jurák (MŠK Považská Bystrica), Mykolas Lapiniauskas (Dragunas Klaipeda) v odvete 2. kola Európskeho pohára. (Autor: TASR)
TASR|23. okt 2021 o 18:05

V prvom zápase síce u súpera o gól prehrali, doma však dokázali zvíťaziť vyšším rozdielom.

Európsky pohár v hádzanej - odveta 2. kola

MŠK Považská Bystrica - Dragunas Klaipeda 26:22 (15:13)

Najviac gólov: Žilinčík 6, Gardian 5 - Lapiniauskas 9. Rozhodovali: Lindenbaum a Laron (obaja Izr.), vylúčenia: 6:3, ČK: 58. Žilinčík - 13. Butkus, 7m hody: 1/1 - 7/6, 350 divákov.

/prvý zápas 25:26, postúpila Považská Bystrica/

POVAŽSKÁ BYSTRICA. Hádzanári MŠK Považská Bystrica postúpili do 3. kola Európskeho pohára.

V sobotnom odvetnom dueli 2. kola zdolali doma litovský tím Dragunas Klaipeda 26:22, v prvom stretnutí prehrali na palubovke súpera iba o jeden gól 25:26.

Hostia začali duel lepšie a v 12. minúte sa dostali do náskoku 7:5. Nasledovala trojgólová šnúra Považanov, ktorí sa v závere prvého polčasu dostali do dvojgólového náskoku.

Hneď na začiatku druhého polčasu svoj odstup od súpera navýšili na 17:13 a súpera už nepustili k reálnej možnosti zabojovať o postup.

Domov»Halové športy»Hádzaná»Litovcom vrátili prehru. Považská Bystrica sa teší z postupu v Európskom pohári