Futbal: Zranený útočník PSG Cavani bude mimo hry tri týždne

Edinson Cavani z PSG si tri týždne nezahrá.
Edinson Cavani z PSG si tri týždne nezahrá. (Autor: SITA/AP)
TASR|2. feb 2014 o 16:05

Edinson Cavani musel v piatok z ihriska predčasne a tri týždne si nezahrá. Francúzska liga pokračuje ďalšími zápasmi.

PARÍŽ. V úvodnom nedeľňajšom zápase 23. kola francúzskej futbalovej ligy zvíťazil Nice nad Lille 1:0, keď jediný gól zápasu strelil v nadstavenom čase prvého polčasu Bodmer.

Francúzskemu futbalovému klubu Paríž St. Germain bude tri týždne chýbať zranený útočník Edinson Cavani. Uruguajský reprezentant musel striedať v 76. minúte piatkového zápasu s Bordeaux, informovala agentúra Reuters.

Podľa hovorcu klubu má svalové zranenie pravej nohy. Dvadsaťšesťročný Cavani prišiel do Francúzska v lete z Neapola. V drese majstrovského PSG odohral 30 zápasov a strelil 20 gólov.

Ligue 1 - 23. kolo

OGC Nice - OSC Lille 1:0 (1:0)

Gól: 45.+1 Bodmer, 19.000 divákov.

Stade Rennes - Olympique Lyon 2:0 (1:0)

Góly: 22. Hountondji, 66. Toivonen, ČK: 42. Umtiti (Lyon), 18.000 divákov.

Olympique Marseille - Toulouse 2:2 (2:1)

Góly: 7. Payet, 40. Valbuena - 11. Ben Yedder, 60. Aurier

Domov»Futbal»Francúzsko»Futbal: Zranený útočník PSG Cavani bude mimo hry tri týždne