Momentka zo zápasu Inter - Juventus
Momentka zo zápasu Inter - Juventus (Autor: TASR/AP)
TASR|27. okt 2024 o 20:33

Presadilo sa šesť rôznych strelcov.

RÍM. Futbalisti Interu Miláno remizovali v nedeľom zápase 9. kola Serie A s Juvetnusom Turín 4:4.

V priamom súboji o druhé miesto si pozíciu v tabuľke udržali domáci – osemgólová prestrelka mala šiestich strelcov.

Parma remizovala s FC Empoli 1:1. Bod pre domácich zachránil v 80. minúte Gabriel Charpentier, ktorého spoluhráč Woyo Coulibaly dal v prvom polčase vlastný gól.

Parma je v neúplnej tabuľke šestnásta, dva body nad pásmom zostupu, Empoli patrí 10. priečka.

Lazio Rím si poradilo 3:0 s Janovom, ktorý nevyhral od augustového druhého kola talianskej ligy.

Hostia vtedy zdolali Monzu – tá zas v nedeľu udržala remízu 2:2 s nováčikom FC Venezia napriek druhej žltej karte pre Warrena Bonda v 80. minúte.

Serie A - 9. kolo:

Inter Miláno - Juventus Turín 4:4 (3:2)

Góly: 15. a 37. Zieliňski (oba z 11 m), 35. Mchitarjan, 53. Dumfries - 71. a 82. Yildiz, 20. Vlahovič, 27. Weah

AC Monza - FC Venezia 2:2 (2:2)

Góly: 23. Kyriakopoulos, 44. Durič - 15. Ellertsson, 39. Svoboda. ČK: 80. Bondo (Monza, po 2. ŽK)

Lazio Rím - FC Janov 3:0 (1:0)

Góly: 21. Noslin, 86. Pedro, 90.+5. Vecino

Parma Calcio - FC Empoli 1:1 (0:1)

Góly: 80. Charpentier - 35. Coulibaly (vlastný)

Tabuľka Serie A

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»VIDEO: Dve penalty, osem gólov. Inter a Juventus odohrali bláznivé derby