ONLINE: Viktoria Plzeň - Ludogorec Razgrad dnes (2. kolo, Európska liga, LIVE)

Viktoria Plzeň - Ludogorec Razgrad: ONLINE prenos zo zápasu 2. kola Európskej ligy. (Autor: Sportnet)
Sportnet|3. okt 2024 o 18:00

Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu 2. kola Európskej ligy: Viktoria Plzeň - Ludogorec Razgrad.

PLZEŇ. Futbalisti FC Viktoria Plzeň a bulharského Ludogorcu Razgrad dnes hrajú zápas 2. kola ligovej fázy Európskej ligy.

Futbal sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Viktoria Plzeň - Ludogorec Razgrad dnes LIVE (Európska liga, 2. kolo, výsledky)

Európska liga  2024/2025
03.10.2024 o 21:00
2. kolo
Plzeň
0:0
(0:0)
10' minúta
Prebiehajúci
Razgrad
Prehľad
Rozhodca: Bognár – Buzás, Kóbor (všichni HUN).
10
Cadu upadl na útočné polovině, do rychlého brejku mohl sprintoval Caio Vidal, celou situaci ovšem zbytečně zabrzdil.
9
Plzeňský kapitán Lukáš Kalvach ovšem znovu nacetroval míč do míst, kde byl jen osamocený gólman Henrik Bonmann.
8
Pavel Šulc dostal zajímavou přihrávku do běhu od Cadu, Plzeň nakonec bude kopat první rohový kop v utkání.
7
Lukáš Kalvach rozehrál další standardku, tentokrát z pravé strany, balon avšak skončil jen v rukavicích brankáře Bonmanna.
6
I Razgrad se poprvé více osmělil na útočné polovině, Jedlička zatím ale zůstává v klidu, balon je daleko od jeho brány.
5
Sampson Dweh hodil tradiční dlouhý aut až do pokutového území, nicméně tam se domácí hráči k hlavičce nedostali.
4
Viktoriáni dobře zakombinoval na pravé straně, balon se dostal k Panošovi, jehož přihrávka byla nicméně sražená do zámezí domácí budou vhazovat.
3
Lukáš Kalvach poslal balon rovnou do ohně, po jednom ze soubojů upadl ve vápně Sampson Dweh, penalta se nicméně nepíská.
2
Po faulu na Lukáše Červa domácí budou rozehrávat standardní situaci, první možnost pro Viktorii.
2
Plzeň získala bleskově míč, i hned s ním operuje na útočné polovině.
1
Utkání právě začalo.
Hráči již absolvovali i týmové focení, už zbývají poslední desetiny vteřin k zahájení zápasu. Viktoria bude v prvním poločase útočit prosti svému kotli. Fanoušků z Bulharska mnoho nepřicestovalo.
Hráči obou týmů nastupují na hrací plochu, za malou chvíli zazní hymna Evropské ligy.
Slavia doma remizovala s Ajaxem Amsterdam 1:1, Mladá Boleslav prohrála na hřišti NOAHu 0:2, snad nepříznivou českou dnešní bilanci vylepší plzeňská Viktoria.
Vše je v Doosan Aréně připraveno, již se jen čeká na příchod obou celků na hřiště.
Úvodní sestavy:

FC Viktoria Plzeň: Jedlička – Dweh, Marković, Jemelka – Jirka, Červ, Kalvach (C), Cadu – Panoš, Šulc – Adu.
Náhradníci: Tvrdoň – Hejda, Paluska, Ricardinho, Kopic, Vydra, Sojka, Mosquera, Havel, Slončík, Valenta, Vašulín.
Trenér: Miroslav Koubek.

PFK Ludogorec Razgrad: Bonmann – Witry, Verdon, D. Almeida, Son – Čočev, Naressi, Piotrowski (C) – Vidal, Seco, Rick.
Náhradníci: Padt, Christov – Terzijev, Duah, Gropper, A. Camara, Duarte, Pemperski, Marcus.
Trenér: Zahari Sirakov.

Rozhodčí: Bognár – Buzás, Kóbor (všichni HUN).
Krásný čtvrteční večer z Plzně!

Srdečně všechny vítám u sledování druhého kola ligové fáze Evropské ligy, ve kterém domácí Viktoria Plzeň přivátá na svém trávníku bulharský Ludogorec Razgrad.

Obě mužstva už se proti sobě jednou utkala, bylo to v roce 2016 v rámci play-off o Ligu mistrů, tehdy byl šťastnější Ludogorec. Ten položil základ svého úspěchu již v prvním duelu, který opanoval 2:0. V odvetě Viktoriáni šli dvakrát do vedení, Razgrad ale pokaždé našel odpověď, zápas nakonec skončil 2:2. Za Plzeň dávali góly Michal Ďuriš a Aleš Matějů.

Plzeň do Evropské ligy vstoupila minulý týden na horké půdě bundesligového Frankfurtu, kde po heroickém výkonu remizovala 3:3. V prvním poločase srovnával hezkou střelou zpoza vápna Pavel Šulc, ve druhé půli už to vypadalo na vítězství Eintrachtu, který se dostal do vedení 3:1, jenomže těsně před koncem normální hrací doby vstřelil kontaktní branku Prince Adu, na jehož navázal v posledních vteřinách nastavení Václav Jemelka.

Ludogorec má rovněž za sebou úvodní utkání v Evropské lize, na svém stadionu přivítal Slavii Praha. Sešívaní utkání dokázali vyhrát 2:0, když skóre v prvním poločase otevřel Matěj Jurásek, definitivní podobu výsledku ve druhé půli dal Mojmír Chytil. Po utkání proti Slavii došlo k výměně trenérů na lavičce Razgradu, o víkendu vyhráli v domácí lize 2:0.

Dámy a pánové, pohodlně se usaďte, úderem jednadvacáté hodiny začínáme, textovým přenosem vás provede Jakub Štěrba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

Tabuľka Európskej ligy

Domov»Futbal»Európska liga»ONLINE: Viktoria Plzeň - Ludogorec Razgrad dnes (2. kolo, Európska liga, LIVE)