Ondrej Duda v zápase Verona - Lazio Rím.
Ondrej Duda v zápase Verona - Lazio Rím. (Autor: TASR/AP)
TASR|9. dec 2023 o 17:40 (aktualizované 9. dec 2023 o 23:00)

Suslov prispel v 70. minúte asistenciou k remíze.

RÍM. Futbalisti Hellasu Verona so slovenskými reprezentantmi Ondrejom Dudom a Tomášom Suslovom remizovali v 15. kole Serie A s Laziom Rím 1:1.

Bod pre domácich zariadil po prihrávke Suslova v 70. minúte Thomas Henry. Duda dostal v 77. minúte druhú žltú kartu a musel ísť predčasne do kabín.

Hellas je v tabuľke na 18. mieste o skóre za Empoli, ktoré má zápas k dobru.

Atalanta Bergamo zdolala AC Miláno 3:2 vďaka gólu Luisa Muriela v 90+5. minúte, a tak sa dostala na pozície zaisťujúce účasť v pohárovej Európe.

Kým AC zaváhalo, milánsky Intere bol suverénny. Nad vyhrali Udinese 4:0 a na čele tabuľky majú dvojbodový náskok pred Juventusom Turín.

Radosť futbalistov Interu Miláno.
Radosť futbalistov Interu Miláno. (Autor: TASR/AP)

"Nerazzurri" rozhodli o svojom triumfe už v prvom polčase, keď sa strelecky presadili Hakan Calhanoglu, Federico Dimarco a Marcus Thuram.

Triumf Interu spečatil v závere Lautaro Martinez.

Tabuľka Serie A

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»VIDEO: Duda dostal červenú kartu, Suslov asistoval pri dôležitom góle