Duda so Suslovom sa prizerali na dominanciu Juventusu. Obert bol pri remíze

Radosť hráčov Juventusu.
Radosť hráčov Juventusu. (Autor: TASR/AP)
TASR|26. aug 2024 o 22:51

Duda dostal žltú kartu.

RÍM. Futbalisti Hellasu Verona prehrali v pondelkovom zápase 2. kola talianskej Serie A s Juventusom Turín hladko 0:3.

Dva góly hostí strelil srbský útočník Dušan Vlahovič. Za domácich nastúpili aj dvaja slovenskí reprezentanti, Tomáš Suslov odohral celý zápas, Ondrej Duda hral do 85. minúty.

Juventus ako jediný tím ligy vyhral prvé dva zápasy sezóny a vedie tabuľku s plným počtom bodov, Hellas figuruje s tromi bodmi na 11. mieste.

V ďalšom stretnutí Cagliari Calcio remizovalo s nováčikom AC Como 1:1.

Slovenský obranca Adam Obert v drese domáceho tímu nastúpil v 81. minúte, Peter Kováčik z Coma na zápasovej súpiske nefiguroval.

Serie A - 2. kolo:

Cagliari Calcio - AC Como 1:1 (1:0)

Góly: 44. Piccoli - 54. Cutrone

/A. Obert (Cagliari) nastúpil v 81. min/

Hellas Verona – Juventus Turín 0:3 (0:2)

Góly: 28. a 53. Vlahovič (druhý z 11 m), 39. Savona

/T. Suslov celý zápas, O. Duda (obaja Hellas) dostal v 55. min ŽK a hral do 85. min/

Serie A

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Duda so Suslovom sa prizerali na dominanciu Juventusu. Obert bol pri remíze