Škriniarov Inter otočil zápas s Empoli a na čele Serie A má jednobodový náskok

Futbalisti Interu Miláno aj so slovenským obrancom Milanom Škriniarom.
Futbalisti Interu Miláno aj so slovenským obrancom Milanom Škriniarom. (Autor: TASR/AP)
TASR|6. máj 2022 o 21:55

Rossoneri majú zápas k dobru. Už v nedeľu sa predstavia na ihrisku Hellasu Verona.

MILÁNO. Futbalisti Interu Miláno v zostave so slovenským obrancom Milanom Škriniarom zvíťazili v 36. kole talianskej Serie A nad Empoli 4:2. V 28. minúte prehrávali 0:2, no podarilo sa im otočiť nepriaznivý vývoj.

Vďaka triumfu sa dostali na čelo neúplnej tabuľky o bod pred AC Miláno, ich mestský rival má však zápas k dobru. Juventus Turín prehral na štadióne FC Janov 1:2, hoci v 86. minúte ešte viedol 1:0.

Výsledky - Serie A - 36. kolo:

Inter Miláno - Empoli FC 4:2 (2:2)

Góly: 45. a 64. Martinez, 40. Romagnoli (vlastný), 90+4. Alexis Sanchez - 5. Pinamonti, 28. Asllani

/M. Škriniar (Inter) odohral celý zápas/

FC Janov - Juventus Turín 2:1 (0:0)

Góly: 87. Gudmundsson, 90+6. Criscito - 48. Dybala

Tabuľka Serie A

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Škriniarov Inter otočil zápas s Empoli a na čele Serie A má jednobodový náskok