Spezia bez Strelca neuspela, vonku prehrala rozdielom triedy

Domenico Berardi (vľavo) premieňa pokutový kop v zápase proti Spezii Calcio.
Domenico Berardi (vľavo) premieňa pokutový kop v zápase proti Spezii Calcio. (Autor: TASR/AP)
Sportnet, TASR|18. mar 2022 o 20:45 (aktualizované 18. mar 2022 o 23:51)

Dvoma gólmi sa zaskvel Domenico Berardi.

RÍM. Futbalisti Sassuola vyhrali v zápase 30. kola talianskej Serie A doma nad Speziou hladko 4:1 a dostali sa na deviate miesto tabuľky.

Slovenský útočník David Strelec chýbal na súpiske Spezie. Tá po prvom polčase držala nerozhodné skóre, ale napokon prehrala rozdielom triedy. Hrdinom zápasu bol autor dvoch presných zásahov Domenico Berardi.

Oveľa menej gólov videli diváci v Janove, kam zavítal FC Turín.

V 14. minúte otvoril skóre Manolo Portanova a hoci o desať minút neskôr bol vylúčený jeho spoluhráč Leo Östigard, domáci najtesnejší náskok udržali až do záverečného hvizdu. V tabuľke sa tak posunuli na 18. miesto.

Tabuľka Serie A

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Spezia bez Strelca neuspela, vonku prehrala rozdielom triedy