Valencia otočila zápas v druhom polčase, dostala sa tak zo zóny zostupu

Radosť hráčov Valencie.
Radosť hráčov Valencie. (Autor: Twitter Valencia CF)
TASR|27. apr 2023 o 22:35 (aktualizované 27. apr 2023 o 23:55)

Villarreal zdolal na domácej pôde Espanyol.

MADRID. Futbalisti Villarrealu zdolali vo štvrtkovom 31. kole španielskej La Ligy Espanyol Barcelona 4:2. Zásluhou triumfu sa dostali na piate miesto tabuľky, hostia sú na predposlednom 19. mieste.

V ďalšom zápase zdolala Valencia na domácom trávniku Real Valladolid 2:1, o jej triumfe rozhodol v tretej minúte nadstaveného času Javier Guerra Moreno.

Valencia sa po víťazstve dostala v tabuľke z pásma zostupu, s 33 bodmi jej patrí 16. priečka, Valladolid je na 14. pozícii.

Bilbao našlo premožiteľa po piatich stretnutiach, doma prehral s FC Sevilla 0:1. Jediný gól duelu dal v druhej minúte nadstavenia Lucas Ocampos z pokutového kopu.

Tabuľka La Ligy

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Valencia otočila zápas v druhom polčase, dostala sa tak zo zóny zostupu