Nováčik z Almerie má prvý bod. Získal ho napriek vylúčeniu

Momentka zo zápasu La Ligy medzi Elche a Almeriou.
Momentka zo zápasu La Ligy medzi Elche a Almeriou. (Autor: UD Almería/ instagram)
TASR|22. aug 2022 o 23:22 (aktualizované 23. aug 2022 o 07:10)

Pozrite si pondelkové výsledky La Ligy.

MADRID. Futbalisti Elche remizovali v pondelňajšom zápase 2. kola španielskej La Ligy s nováčikom súťaže UD Almeria 1:1.

Góly padli už v úvodnom polčase. Skóre otvorila v 23. minúte Almeria gólom Sadiqua, no Elche o sedem minút neskôr vyrovnalo zásluhou Collada.

Od 32. minúty potom nováčik súťaže hral v oslabení po vylúčení Centellesa, ale napriek tomu sa domácim nepodarilo strhnúť víťazstvo na svoju stranu.

V druhom pondelňajšom dueli zvíťazili futbalisti Girony doma nad Getafe 3:1 a pripísali si prvé tri body do tabuľky. Hostia sú bez bodu a so skóre 1:6 poslední.