Mallorca nezvládla záver domáceho zápasu, Greif inkasoval v 94. minúte

Dominik Greif
Dominik Greif (Autor: RCD Mallorca)
TASR|14. sep 2024 o 16:23 (aktualizované 14. sep 2024 o 18:29)

Za Mallorcu nastúpil aj Vajlent, odohral celý duel.

MADRID. Futbalisti RCD Mallorca podľahli v sobotnom zápase 5. kola španielskej La Ligy doma Villarrealu 1:2. O triumfe hostí rozhodol gól Ayozeho Pereza zo štvrtej minúty nadstaveného času.

Slovenskí legionári Dominik Greif a Martin Valjent odohrali v drese Mallorky celý zápas.

Tím z Baleárskych ostrovov dohrával stretnutie s desiatimi hráčmi, v 69. minúte dostal červenú kartu Toni Lato. Utrpel druhú prehru v sezóne a v tabuľke zostal priebežne na 10. mieste.

Villarreal sa posunul na druhú priečku o bod za vedúcu Barcelonu, ktorá odohrala o zápas menej.

V ďalšom dueli Espanyol Barcelona zdolal Deportivo Alaves 3:2. Hrdinom stretnutia bol domáci Javi Puado, ktorý sa zaskvel hetrikom.

La Liga - 5. kolo:

RCD Mallorca - FC Villarreal 1:2 (0:1)

Góly: 57. Albiol (vl.) – 27. L. Costa, 90.+4 A. Perez, ČK: 69. Lato (Mallorca)

/D. Greif odchytal celý zápas, M. Valjent (obaja Mallorca) celé stretnutie a v 37. min dostal ŽK/

Espanyol Barcelona - Deportivo Alaves 3:2 (1:1)

Góly: 21., 56. a 63. Puado (tretí z 11 m) - 35. Conechny, 68. Tenaglia

Tabuľka La Ligy

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Mallorca nezvládla záver domáceho zápasu, Greif inkasoval v 94. minúte