Radosť hráčov Liptovského Mikulášu.
Radosť hráčov Liptovského Mikulášu. (Autor: Facebook MFK Tatran Liptovský Mikuláš)
TASR|2. sep 2023 o 13:12 (aktualizované 2. sep 2023 o 18:57)

Púchov zničil Petržalku piatimi gólmi.

BRATISLAVA. V prvom sobotňajšom zápase 6. kola II. ligy zvíťazili futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš na ihrisku ŠK Slovan Bratislava B vysoko 5:0, keď všetky góly strelili už v prvom polčase.

O krásny gól sa postaral v 31. minúte bývalý slovenský reprezentant Erik Jendrišek, keď zvyšoval skóre už na 4:0 pre hostí.

Považská Bystrica otočila duel s Dynamom Dolný Kubín a v sedemgólovej prestrelke vyhrala 4:3. Dolnokubínčania pritom vyhrávali už 3:1.

Futbalisti MŠK Púchov deklasovali na domácom ihrisku FC Petržalka 5:0 a so 16 bodmi figurujú na čele neúplnej tabuľky.

Hetrikom sa zaskvel Lukáš Letenay. Petržalka je po tretej prehre v sezóne na priebežnom desiatom mieste.

II. liga - 6. kolo:

Slovan Bratislava B - Liptovský Mikuláš 0:5 (0:5)

Góly: 4. a 29. Bartoš, 13. Trabalík, 31. Jendrišek, 45.+2 Diviš. ŽK: Gerát (Lipt. Mikuláš)

Rozhodovali: Vaňo - Zemko, Tokoš

Diváci: 110 divákov