APOEL Nikózia - ŠK Slovan Bratislava: ONLINE prenos 3. predkola Ligy majstrov.
APOEL Nikózia - ŠK Slovan Bratislava: ONLINE prenos 3. predkola Ligy majstrov. (Autor: Sportnet)
Sportnet|13. aug 2024 o 16:00

Sledujte s nami online prenos z 2. zápasu 3. predkola Ligy majstrov: APOEL Nikózia - ŠK Slovan Bratislava.

BRATISLAVA. Futbalisti ŠK Slovan Bratislava dnes hrajú odvetu 3. predkola Ligy majstrov 2024/2025 s cyperským tímom APOEL Nikózia

Slovenský majster sa nachádza vo veľmi dobrej východiskovej pozícii, keď úvodný duel na Tehelnom poli vyhral pomerom 2:0.

Víťaz tohto dvojzápasu zabojuje o skupinovú fázu najprestížnejšej súťaže proti víťazovi FC Midtjylland - Ferencváros Budapešť.

Kde sledovať Ligu majstrov v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Futbal sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: APOEL Nikózia - ŠK Slovan Bratislava (futbal, výsledky, Liga majstrov, utorok, NAŽIVO)

Prehľad
Rozhodca: Stegemann – Dietz, Gűnsch (GER).
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava sa dnes o 19:00 predstavia v Nikózii proti miestnemu APOELu. Čaká ich odvetný súboj 3. predkola Ligy majstrov.

V prvom dueli na Tehelnom poli Slovan zvíťazil 2:0. V 74. minúte si po prihrávke Barseghjana strelil vlastný gól Petrovič, gólovú bodku dal v 90. minúte Mak.

Na odvetu vycestovali belasí v plnom zložení, s výnimkou zraneného Pauscheka.

Vladimír Weiss st. k zápasu povedal: "Situáciu vnímam triezvo. Niektorí po prvom zápase už možno oslavovali, no som nohami pri zemi, a verím, že aj mužstvo. APOEL u nás neukázal, čo vie, dokáže hrať lepšie i ofenzívnejšie, čo v utorok určite aj bude. Zároveň však bude hrať to, čo mu my dovolíme, a ako budeme nebezpeční. Nemôžeme len brániť. Zápas bude aj o našej disciplíne a sebavedomí na lopte i o kvalite súpera, ktorý bude mať v podobe publika tú výhodu, ktorú sme mali my doma."
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.
Domov»Futbal»Liga majstrov»ONLINE: APOEL Nikózia - ŠK Slovan Bratislava dnes, Liga majstrov (3. predkolo - odveta) LIVE