Liverpool prišiel o prvé miesto v tabuľke, Tottenham zastavil sériu prehier

Sadio Mane, FC Liverpool.
Sadio Mane, FC Liverpool. (Autor: TASR/AP)
pf, TASR|3. okt 2021 o 17:15 (aktualizované 3. okt 2021 o 19:30)

West Ham prehral gólom z poslednej minúty.

LONDÝN. V nedeľnom šlágri 7. kola anglickej futbalovej Premier League remizoval FC Liverpool na Anfielde s obhajcom Manchestrom City 2:2.

Domáci dvakrát viedli o gól po zásahoch Sadia Maneho a Mohameda Salaha, hostia dokázali vyrovnať po góloch Phila Fodena a Kevina De Bruyneho.

Liverpool je v tabuľke na druhom mieste, na vedúcu Chelsea Londýn stráca jeden bod. Manchester City je s odstupom ďalšieho bodu tretie.

Domáci mohli súpera zdolať v závere, ale Fabinhovi obrovskú šancu zmaril výborným obranným zákrokom Rodri.

Futbalisti Tottenhamu Hotspur zvíťazili doma nad Aston Villou 2:1. Zastavili tak sériu troch ligových prehier. O triumfe Spurs rozhodol v 71. minúte Brazílčan Lucas.

Brentford zvíťazil na ihrisku West Hamu United 2:1 gólom Yoanea Wissu z 95. minúty.

Tabuľka

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Liverpool prišiel o prvé miesto v tabuľke, Tottenham zastavil sériu prehier