Neymar.
Neymar. (Autor: TASR/AP)
TASR|30. sep 2023 o 13:15

Stále čaká na svoj debutový gól.

RIJÁD. Brazílsky futbalista Neymar stále čaká na svoj debutový gól v drese saudskoarabského tímu Al-Hilal.

Tridsaťjedenročnému útočníkovi sa nepodarilo presadiť ani v piatkovom zápase saudskej Pro League proti Al Shababu (2:0), v 37. minúte nepremenil penaltu.

Neymar dostal prednosť pred domácim útočníkom Salemom Al-Dawsarim, jeho pokus sa však odrazil od žrde a brankár Kim Seung-gyu ho zneškodnil.

Brazílčan si pripísal už tretiu asistenciu v drese saudského tímu, keď prihral na gól Kalidoua Koulibalyho zo 68. minúty.

Al-Hilal je po ôsmich zápasoch na čele ligy, druhý je Al-Ittihad so stratou jedného bodu.

Tabuľka Saudi Pro League

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Saudi Pro League»VIDEO: Neymar má v Arábii suchoty. Proti Al Shababu nepremenil ani penaltu