Newcastle si vybojoval postup do osemfinále Ligového pohára.

Anglický Ligový pohár - 3. kolo

Newcastle United - AFC Wimbledon 1:0 (1:0)

Gól: 45.+1. Schar

/Martin Dúbravka (Newcastle) odchytal prvý polčas, potom striedal pre zranenie/

NEWCASTLE. Futbalisti Newcastlu United postúpili do osemfinále anglického Ligového pohára (EFL Cupu).

V utorkovom dueli 3. kola zdolali doma štvrtoligový Wimbledon 1:0. Jediný gól dal v závere prvého polčasu Fabian Schär, keď premenil pokutový kop.

Slovenský brankár Martin Dúbravka nastúpil v základnej zostave domácich, no zápas nedohral.

V závere prvého polčasu sa zranil po strete s Omarom Bugielom a v polčase musel striedať. Medzi žrďami ho nahradil John Ruddy.

Pre Dúbravku to bol pritom prvý súťažný štart v drese Newcastlu v tejto sezóne. "Straky" sa v osemfinále Ligového pohára stretnú s Chelsea FC.

Domov»Futbal»Anglicko»Anglický ligový pohár»Smola Dúbravku. V bráne Newcastlu nastúpil prvý raz v sezóne, no hneď sa zranil