Problémy Manchestru United v obrane. Na dlhú dobu prišiel o stopérsku dvojicu

Lisandro Martinez musel opustiť ihrisko na nosidlách.
Lisandro Martinez musel opustiť ihrisko na nosidlách. (Autor: TASR/AP)
TASR|15. apr 2023 o 09:25

Pre jedného obrancu sezóna skončila, druhý bude mimo niekoľko týždňov.

MANCHESTER. Anglický futbalový klub Manchester United prišiel na dlhší čas o dvojicu zranených obrancov.

Argentínčan Lisandro Martinez sa už v tejto sezóne na trávnikoch neobjaví, francúzsky stopér Raphael Varane bude chýbať "červeným diablom" niekoľko týždňov. Informovala DPA.

Martinez nedohral štvrtkový úvodný zápas Európskej ligy proti FC Sevilla a so zranením členka ho v 86. minúte vyniesli z ihriska na nosidlách.

Varanea nahradil v druhom polčase Harry Maguire. United v závere prišli o dvojgólový náskok a s rekordným víťazom súťaže iba remizovali 2:2. Odveta v Andalúzii je na programe 20. apríla.

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Problémy Manchestru United v obrane. Na dlhú dobu prišiel o stopérsku dvojicu