Argentínsky futbalista Lionel Messi nezabránil prehre Interu Miami.
Argentínsky futbalista Lionel Messi nezabránil prehre Interu Miami. (Autor: TASR/AP)
TASR|8. okt 2023 o 09:30

Messiho zarmútil gól jeho krajana.

MIAMI. Lionel Messi si s tímom Inter Miami tento rok nezahrá play-off MLS. Definitívne o tom rozhodla domáca prehra jeho tímu s FC Cincinnati 0:1.

Messi sa vrátil do hry po zranení, no prehre s lídrom Východnej konferencie nezabránil. V 78. minúte rozhodol argentínsky útočník Alvaro Barreal.

"Mali sme sa dostať do vedenia v prvom polčase. Vtedy sme hrali najlepšie, no nedokázali sme skórovať. Priznám sa, očakával som, že tím bude v tomto čase v odlišnej situácii a postúpi do play-off," povzdychol si tréner Gerardo Martino.

Miami patrí vo Východnej konferencii predposledná 14. priečka. Do konca základnej časti ho čakajú ešte dve stretnutia.

Tabuľka Východnej konferencie MLS

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»MLS»VIDEO: Ani Messiho návrat Miami nespasil. Tréner ťažko hľadal slová