Mal incident s hviezdou Liverpoolu. Fanúšikovia sa mu teraz vyhrážajú smrťou

David Nunez (Liverpool) dostal červenú kartu v zápase 2. kola Premier League FC Liverpool - Crystal Palace. (Autor: TASR/AP)
TASR|16. aug 2022 o 16:35

Andersen z Crystal Palace mal konflikt s Nunezom.

LONDÝN. Dánskemu futbalistovi Joachimovi Andersenovi z Crystal Palace sa po pondelňajšom zápase Premier League na pôde Liverpoolu (1:1) vyhrážajú smrťou.

Obranca "Eagles" sa v druhom polčase dostal do konfliktu s Uruguajčanom Darwinom Nunezom, ktorý ho udrel hlavou a od hlavného rozhodcu Paula Tierneyho videl červenú kartu.

Andersen vyviazol z celého incidentu so žltou kartou. Po skončení duelu sa stal na sociálnych sieťach terčom vyhrážok.

"Dostal som 300-400 takých správ. Chápem, že fanúšikovia majú svoj obľúbený tím, ktorému fandia, no treba mať k úctu aj k hráčom súpera. Premier League by s tým niečo mala urobiť," citovala DPA slová Andersena, ktoré Dán zverejnil na svojom instagrame.

Liverpool napriek oslabeniu o jedného hráča dokázal štyri minúty po vylúčení Neneza vyrovnať na 1:1.

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Mal incident s hviezdou Liverpoolu. Fanúšikovia sa mu teraz vyhrážajú smrťou