Dali tri góly za desať minút. Nice môže stále snívať o Lige majstrov

Futbalisti OGC Nice.
Futbalisti OGC Nice. (Autor: Twitter OGC Nice)
TASR|11. máj 2022 o 23:10

Obrat predviedli aj hráči FC Nantes.

PARÍŽ. V stredajšom zápase 36. kola francúzskej Ligue 1 zvíťazili domáci futbalisti Nice nad zachraňujúcim sa St. Étienne 4:2.

Pre hostí sa zápas vyvíjal veľmi dobre, pretože po polčase viedli 2:0. Po zmene strán však prišla gólová smršť súpera. V priebehu desiatich minút Nice otočilo skóre a desať minút pred koncom Boudaoui spečatil vydarený obrat.

Nice sa v tabuľke udržalo na štvrtom mieste, pričom na tretie Monaco, ktoré by si zahralo v kvalifikácii Ligy majstrov, stráca dve kolá pred koncom len dva body.

Obrat sa v ďalšom dueli podaril aj hráčom FC Nantes. Po polhodine hry prehrávali, ale gólmi Coulibalyho a Palloisa zdolali Rennes tesne 2:1.

Ligue 1 - 36. kolo:

FC Nantes - Stade Rennes 2:1 (1:1)

Góly: 45. Coulibaly, 71. Pallois - 32. Tait

OGC Nice - AS St. Étienne 4:2 (0:2)

Góly: 60. a 62. Delort, 52. Bard, 80. Boudaoui - 11. Bouanga, 45.+4 Youssouf

Tabuľka Ligue 1

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»Dali tri góly za desať minút. Nice môže stále snívať o Lige majstrov