Paríž St. Germain nečakane prehral. Nedokázal streliť ani gól

Mario Lemina (vľavo) a Lionel Messi v zápase Ligue 1 OGC Nice - Paríž St. Germain. (Autor: TASR/AP)
TASR|5. mar 2022 o 23:15

PSG má na čele napriek zaváhaniu pohodlný náskok.

PARÍŽ. Futbalisti Paríža St. Germain utrpeli iba tretiu prehru v prebiehajúcej sezóne francúzskej Ligue 1.

V sobotnom šlágri 27. kola nestačili na domáci OGC Nice, ktorému podľahli 0:1. O triumfe domácich rozhodol gól striedajúceho Andyho Delorta z 88. minúty.

PSG má napriek zaváhaniu na čele tabuľky naďalej pohodlný 13-bodový náskok.

Na druhú priečku sa posunulo práve Nice, ktoré preskočilo o dva body Marseille. Olympique má však k dobru nedeľný súboj s AS Monaco.

V prvom sobotnom stretnutí vyhral Stade Brest na trávniku RC Lens 1:0. O jediný gól sa v 59. minúte postaral Franck Honorat.

Ligue 1 - 27. kolo:

RC Lens - Stade Brest 0:1 (0:0)

Gól: 59. Honorat

OGC Nice - Paríž St. Germain 1:0 (0:0)

Gól: 88. Delort

Tabuľka Ligue 1

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»Paríž St. Germain nečakane prehral. Nedokázal streliť ani gól