Futbalisti SK Slavia Praha - ilustračná fotografia.
Futbalisti SK Slavia Praha - ilustračná fotografia. (Autor: TASR/AP)
TASR|12. sep 2021 o 21:33

Futbalisti Sigmy Olomouc neprehrali už päť zápasov za sebou.

PRAHA. Nováčik českej najvyššej futbalovej súťaže FC Hradec Králové si pripísal druhé ligové víťazstvo za sebou.

V nedeľňajšom stretnutí 7. kola uspel na trávniku Českých Budějovíc 1:0. Domáci prehrali druhýkrát za sebou.

Hráči Sigmy Olomouc remizovali v Mladej Boleslavi 3:3 a neprehrali už päť stretnutí v sérii.

Majstrovská Slavia Praha v zostave bez slovenského reprezentanta Ivana Schranza zdolala Slovácko 2:1.

/J. Považanec (Jablonec) odohral celý zápas/

FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 3:3 (1:2)

Góly: 25. Škoda, 86. Mašek, 90. Karafiát - 10. Hála, 23. Růsek, 72. Vaněček

/S. Dancák hral do 46. minúty - M. Macík odchytal celý zápas a v 80. minúte uvidel žltú kartu, J. Chvátal odohral celý zápas a v 25. minúte dostal žltú kartu/

České Budějovice - FC Hradec Králové 0:1 (0:0)

Gól: 53. Vašulín

/M. Králik odohral celý zápas, brankár D. Šípoš sedel na lavičke náhradníkov - E. Prekop nastúpil v 84. minúte/