Holohlaví tréneri sú komplikované osoby, tvrdí Vidal. Narážal na kormidelníka United

Arturo Vidal.
Arturo Vidal. (Autor: TASR/AP)
SITA|25. sep 2023 o 17:00

Vidal tieto slová povedal v súvislosti s trénerom futbalistov anglického klubu Manchester United Erikom ten Hagom, okolo ktorého je v ostatnom období rušno.

BRATISLAVA. Čilský futbalový stredopoliar Arturo Vidal sa často zviditeľňuje svojou horkokrvnosťou na trávniku, no najnovšie sa seba strhol pozornosť nevšedným vyhlásením.

Skúsený 36-ročný záložník tvrdí, že s trénermi bez vlasov sa ťažko spolupracuje. „Holohlaví chlapi sú veľmi komplikovaní,“ povedal hráč brazílskeho klubu Athletico Paranaense.

Vidal tieto slová povedal v súvislosti s trénerom futbalistov anglického klubu Manchester United Erikom ten Hagom, okolo ktorého je v ostatnom období rušno.

V súvislosti s niekdajším koučom Ajaxu Amsterdam vyšlo nedávno na povrch, že má nezhody s anglickým reprezentačným krídelníkom Jadonom Sanchom.

Predtým pre naštrbené vzťahy s Ten Hagom z Old Traffordu odišla portugalská ikona Cristiano Ronaldo.

„Niektorí tréneri po svojom príchode zanechajú obrovský neporiadok. Hrozné. Neviem, ako rozmýšľajú. Dostať Cristiana Ronalda preč?

Bol predsa strelcom a ťahal mužstvo,“ skonštatoval Vidal, ktorý Ten Haga prirovnal k Argentínčanovi Jorgemu Sampaolimu - rovnako holohlavému trénerovi, s ktorým mal konflikt počas pôsobenia v inom brazílskom klube Flamengo Rio de Janeiro.

Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Holohlaví tréneri sú komplikované osoby, tvrdí Vidal. Narážal na kormidelníka United