Rýchly gól im nepomohol. Watford s Kuckom doma prehral rozdielom triedy

Juraj Kucka v drese FC Watford. (Autor: Twitter Watford Football Club)
TASR|28. dec 2021 o 18:30 (aktualizované 28. dec 2021 o 23:15)

Za hostí sa strelecky presadil aj Souček.

LONDÝN.  Futbalisti FC Liverpool utrpeli druhú ligovú prehru v tejto sezóne.

V utorkovom stretnutí 20. kola Premier League ich zdolal domáci Leicester City 1:0 vďaka gólu útočníka Ademolu Lookmana z 59. minúty.

V prvom polčase liverpoolsky Mohamed Salah nepremenil penaltu.

"The Reds" sú na druhom mieste tabuľky, na lídra a obhajcu Manchester City strácajú už šesť bodov. Leicester City sa v nekompletnej tabuľke posunul na deviate miesto.

Futbalisti FC Watford v zostave so slovenským reprezentantom Jurajom Kuckom prehrali v utorkovom 20. kole anglickej Premier League s West Hamom United 1:4.

Pre "sršňov" to bolo prvé súťažné vystúpenie po 18-dňovej prestávke, po prepuknutí koronavírusu v tíme im odložili tri zápasy.

Watford sa už v 5. minúte ujal vedenia, no West Ham dvoma gólmi v priebehu dvoch minút ešte do prestávky otočil nepriaznivý vývoj.

Po zmene strán pridali "kladivári" ďalšie dva presné zásahy. Kucka odohral celý duel.

FC Southampton remizoval s Tottenhamom Hotspur 1:1, Crystal Palace si poradil s posledným Norwichom City 3:0.

Premier League - 30. kolo:

FC Watford - West Ham United 1:4 (1:2)

Góly: 5. Dennis - 27. Souček, 29. Benrahima, 58. Noble (z 11 m), 90+2. Vlašič

/Juraj Kucka (Watford) odohral celý zápas/

Crystal Palace - Norwich City 3:0 (3:0)

Góly: 8. Edouard (z 11 m), 38. Mateta, 42. Schlupp

FC Southampton - Tottenham Hotspur 1:1 (1:1)

Góly: 25. Ward-Prowse - 41. Kane (z 11 m), ČK: 39. Salisu (Southampton) po druhej ŽK

Leicester City - FC Liverpool 1:0 (0:0)

Gól: 59. Lookman

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Rýchly gól im nepomohol. Watford s Kuckom doma prehral rozdielom triedy