Úpešný návrat po zranení. Zreľák skóroval hneď v prvom zápase

Adam Zreľák.
Adam Zreľák. (Autor: TASR)
TASR|30. júl 2022 o 22:25

Slovenský útočník pomohol svojmu tímu k triumfu.

LEGNICA. Slovenský futbalista Adam Zreľák si v sobotu otvoril strelecký účet v novej sezóne najvyššej poľskej súťaže.

V stretnutí 3. kola Ekstraklasy pomohol gólom k víťazstvu Warty Poznaň na ihrisku Legnice 2:1. Hostia získali do tabuľky prvé tri body a posunuli sa priebežne na 12. miesto.

Zreľák v 22. minúte otvoril skóre zápasu. Krátko po jeho góle síce domáci Angelo Henriquez vyrovnal, ale hostia dokázali strhnúť víťazstvo na svoju stranu vďaka presnému zásahu Macieja Žurawského zo 60. minúty.

Zreľák odohral na hrote útoku celý zápas. Dvadsaťosemročný útočník nastúpil prvýkrát v sezóne, prvé dva zápasy Warty v novom súťažnom ročníku vynechal pre zranenie, pre ktoré pauzoval od mája.

Strelil svoj prvý gól od 29. apríla, keď skóroval v ligovom zápase proti Piastu Glivice.

Tabuľka Ekstraklasy

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Úpešný návrat po zranení. Zreľák skóroval hneď v prvom zápase