Fotogaléria (31)
Nástup futbalistov pred zápasom Azerbajdžan - Slovensko v skupine 1 C-divízie Ligy národov. (Autor: TASR)
Sportnet|14. okt 2024 o 20:03

Pozrite si najlepšie momenty zápasu Azerbajdžan - Slovensko v skupine 1 v C-divízii Ligy národov.

BRATISLAVA. Slovenskí futbalisti zdolali v zápase skupiny 1 v C-divízii Ligy národov Azerbajdžan 3:1.

Po štyroch zápasoch tak stále neprehrali, na konte majú tri výhry a jednu remízu. Skupinu ukončia súbojmi proti Švédsku a Estónsku.

Slováci sa s papierovo slabším súperom trápil, aj keď od 15. minúty viedli po vlastnom góle. Do prestávky však bolo 1:1.

Rozhodnutie prišlo až po tom, čo v 70. minúte dostal červenú kartu po druhej žltej domáci Mahir Emreli.

V presilovej hre sa najskôr presadil Lukáš Haraslín a poistku na konečných 3:1 pridal Dávid Ďuriš.

Fotogaléria zo zápasu Azerbajdžan - Slovensko v Lige národov (C-divízia, skupina 1)

Pozrite si fotogalériu zo zápasu Azerbajdžan - Slovensko v skupine 1 v C-divízii Ligy národov.

Tabuľka skupiny 1 C-divízie Ligy národov

Domov»Futbal»Reprezentácie»FOTO: Slováci sa do červenej karty trápili, ale majú tri body. Ako zdolali Azerbajdžan