Nezastaviteľný Liverpool valcuje ďalej, prvú prehru neutrpel ani v Londýne

Alex Oxlade-Chamberlain (vľavo) a Roberto Firmino z Liverepool FC.
Alex Oxlade-Chamberlain (vľavo) a Roberto Firmino z Liverepool FC. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|29. jan 2020 o 23:07

Hostia strelili dva góly.

LONDÝN. Futbalisti Liverpool FC zvíťazili v stredajšej dohrávke 18. kola anglickej Premier League na pôde londýnskeho West Hamu United 2:0.

Hostia viedli od 35. minúty po góle Mohameda Salaha z penalty, v druhom polčase víťazstvo spečatil Alex Oxlade-Chamberlain.

Liverpool si upevnil vedenie v tabuľke, pred druhým obhajcom Manchester City má už 19-bodový náskok. Liverpool tiež natiahol sériu ligových výhier už na pätnásť duelov a so ziskom 70 bodov neohrozene kraľuje súťaži.

V 24 dueloch stále neprehral, pripísal si jednu remízu, vo všetkých ostatných vystúpeniach zvíťazil.

Premier League - dohrávka 18. kola:

• West Ham United - Liverpool FC 0:2 (0:1)

Góly: 35. Salah (z 11 m), 52. Oxlade-Chamberlain

Domov»Futbal»Anglicko»Nezastaviteľný Liverpool valcuje ďalej, prvú prehru neutrpel ani v Londýne