Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Fanúšikovia Zenitu si uctili nehrajúceho Hubočana

Hubočan. (Autor: SITA)
SITA|Publikované 14. sep 2014 o 10:16

Hubočan sa vrátil z medzinárodnej asociačnej prestávky so zranením a kouč Dinama Moskva Stanislav Čerčesov nechcel riskovať zhoršenie jeho stavu

PETROHRAD. Slovenský futbalový obranca Tomáš Hubočan si v sobotu nezahral v zápase, ktorý by preňho mal špeciálnu príchuť.

Zenit Petrohrad zdolal na vlastnom trávniku v 7. kole najvyššej ruskej dlhodobej súťaže Dinamo Moskva 3:2, pričom spočiatku prehrával a ešte v 89. min to bolo 2:2. Hubočan nedávno prestúpil z Petrohradu do ruskej metropoly.

"Tomáš Hubočan šesť rokov bojoval za Zenit, nič neoklamal, nič nevypustil, býval na trávniku tým skutočným chlapíkom," hlásil pútač, ktorý vyvesili fanúšikovia Zenitu. Petrohradčania majú plný počet 21 bodov a figurujú na čele tabuľky, Dinamo je s 15 bodmi tretie.

Viaceré ruské zdroje - napríklad web Fontanka - referujú, že Hubočan sa vrátil z medzinárodnej asociačnej prestávky so zranením a kouč Dinama Stanislav Čerčesov nechcel riskovať zhoršenie jeho stavu. Slovenský defenzívny univerzál preto nebol ani na lavičke.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.