Falcao smeruje do Realu, vymazal tweet, píše L'Équipe

Falcao (vľavo).
Falcao (vľavo). (Autor: SITA/AP)
TASR|30. aug 2014 o 19:57

Monaco už Realu predalo najlepšieho kanoniera MS 2014 v Brazílii Jamesa Rodrigueza.

MONACO. Kolumbijský futbalový útočník Radamel Falcao mieri z AS Monaco do Realu Madrid, tvrdí francúzsky renomovaný denník L'Équipe.

Elitný útočník, ktorý vynechal MS v Brazílii pre zranenie kolena, nefiguroval v sobotňajšej nominácii na domáci duel Ligue 1 s Lille (1:1) a špekulácie o odchode zintenzívnilo aj počínanie jeho agenta, ktorý na tribúne počas súboja intenzívne telefonoval.

Sám Falcao krátko po zápase napísal na Twitteri: "Sen sa stal skutočnosťou. Hala Madrid", no vzápätí komentár zo sociálnej siete stiahol.

Monaco, ktoré v roku 2011 kúpil ruský miliardár Dmitrij Rybolovljev, no po rozvode sa dostal do finančnej tiesne, už predalo na Santiago Bernabeu aj ďalšiu kolumbijskú hviezdu a najlepšieho kanoniera MS 2014 v Brazílii Jamesa Rodrigueza.

Nachádzate sa tu:
Domov»Futbal»Francúzsko»Falcao smeruje do Realu, vymazal tweet, píše L'Équipe