Extraliga mužov - predohrávky 6. kola - stredajší súhrn

SITA|4. okt 2006 o 19:56

BRATISLAVA 4. októbra (SITA) - Súhrn výsledkov stredajších predohrávaných stretnutí 6. kola extraligy v hádzanej mužov:

HC THP Topvar Topoľčany - 1. MHK Košice 32:20 (13:11)

Najviac gólov: Vlčko 8/1, Klačanský 7/2, Ševčík 6, Zachar 6/1 - Mazák 5, Strapko 4, J. Kolesár a Marek Urban po 3

Pok. hody: 4/4 - 2/1, vylúčení: 6 - 5, ČK: Hodál (Topoľčany) za 3 vylúčenia, rozhodovali: Gedeon a Rapač, 500 divákov

Domáci sa v stretnutí spoliehali na dobrú obranu a výborne chytajúceho Handela. Hostia doplatili na neefektívnu koncovku v II. polčase, keď za 20 minút strelili len 3 góly. Tréner Topoľčian dal postupne príležitosť aj hráčom z lavičky, ani to však už nič nezmenilo na tom, že Košičania prehrali nečakane vysokým rozdielom.

ŠKP Sečovce - MŠK SIRS Považská Bystrica 27:24 (12:10)

Najviac gólov: Gamrát 7, Frajkor 5, S. Seman 4/1 - Tůma 6/1, S. Mažár, Ľ. Ďuriš po 6

Pok. hody: 3/1 - 3/1, vylúčení: 5 - 8, ČK: P. Zaťko za hrubý faul, Maťaš za tri vylúčenia (obaja P. Bystrica), rozhodovali: M. Leško a P. Leško, 350 divákov

Domáci takmer celý zápas vyhrávali. Hostia síce vyrovnali v 43. min na 18:18, ale potom sa znovu ujali vedenia Sečovčania, ktorí si dvoj-trojgólový náskok udržiavali až do konca. Napokon zásluhou bojovnosti a výborného výkonu brankára dosiahli cenné víťazstvo nad úradujúcim majstrom.

Domov»Halové športy»Hádzaná»Extraliga mužov - predohrávky 6. kola - stredajší súhrn