Jendrišek strelil v Grécku už šiesty gól, rozhodol ním o výhre svojho tímu

Kedysi patril Jendrišek k stabilným členom slovenskej reprezentácie.
Kedysi patril Jendrišek k stabilným členom slovenskej reprezentácie. (Autor: TASR)
TASR|29. okt 2018 o 20:46

V úvode zápasu zahodil penaltu.

ATÉNY. Slovenský futbalista Erik Jendrišek strelil už šiesty gól v tomto ročníku najvyššej gréckej súťaže. Tridsaťjedenročný útočník rozhodol o domácom triumfe FC Xanthi nad Gianninou 2:1 v pondelňajšom súboja 8. kola Superligy.

Slovenský futbalista už v 7. minúte nepremenil pokutový kop, následne išli hostia do vedenia, ale domáci v druhom polčase duel otočili a výhru zabezpečil práve Jendrišek v 77. minúte.

"Ďakujem mojím spoluhráčom a všetkým fanúšikom Xanthi," napísal účastník MS 2010 v JAR na instagrame po pondelňajšom dueli.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Jendrišek strelil v Grécku už šiesty gól, rozhodol ním o výhre svojho tímu