Cibulková vypadla v Los Angeles v 1. kole

SITA|7. aug 2007 o 21:30

LOS ANGELES 7. augusta (SITA) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková prehrala v prvom kole dvojhry na turnaji WTA Tour East West Bank Classic presented by Herbalife (Tier II, dotácia 600 000 USD, tvrdý ...

LOS ANGELES 7. augusta (SITA) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková prehrala v prvom kole dvojhry na turnaji WTA Tour East West Bank Classic presented by Herbalife (Tier II, dotácia 600 000 USD, tvrdý povrch) v kalifornskom Los Angeles s desiatou najvyššie nasadenou hráčkou Šahar Peerovou z Izraela za 78 min 2:6 a 3:6. Slovenská renkingová singlová dvojka medzi ženami a naposledy štvrťfinalistka turnaja v Štokholme, osemnásťročná piešťanská rodáčka Dominika Cibulková (69. v počítačovom poradí) štartovala na tomto turnaji ako držiteľka voľnej karty a absolvovala svoj neúspešný debut na tomto podujatí.


Dvojhra - 1. kolo:

Šahar Peerová (10-Izr.) - Dominika Cibulková (SR) 6:2, 6:3


Nachádzate sa tu:
Domov»Tenis»Cibulková vypadla v Los Angeles v 1. kole