Nedeľa, 26. septembra, 2021Meniny má Edita

Cibulková sa postarala o kuriózny moment, zabudla na zberačku loptičiek

Dominika Cibulková prehrala v Singapure oba doterajšie zápasy, stále však má šancu postúpiť. (Autor: TASR/AP)
SITA|26. okt 2016 o 11:10

Celú situáciu zobrala slovenská tenistka s humorom.

SINGAPUR. Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa pobavene chytila za hlavu, keď jej v utorok na tlačovej besede v Singapure pripomenuli milú roztržitosť z úvodu duelu s Američankou Madison Keysovou (1:6, 4:6) na šampionáte WTA Finals.

"Ani mi nehovorte... Keď som vstupovala na kurt, mávaním som zdravila celú halu a úplne som pri tom zabudla na zberačku loptičiek, ktorá na mňa čakala v prítmí na konci koridoru. Uvedomila som si to, keď ma na to upozornil môj tím z hráčskej lóže. S hrôzou som si pomyslela, ako zle sa to dievčatko musí cítiť," vravela Cibulková.

"Vrátila som sa po tú zberačku a doviedla som ju na kurt. Vyzerala zmätene, ale napokon to všetko bolo fajn. Akurát sa ešte na môj účet pobavil človek, ktorý robil žreb pri sieti. Neprezradím však, čo bolo obsahom," dodala so smiechom.

Video priniesol web Tenisovej asociácie žien (WTA). Na chvíľočku sa v ňom mihne tvár dospelého koordinátora so zdeseným výrazom, keď si uvedomil, že Cibulková prechádza okolo zberačky bez toho, aby ju chytila za ruku a vošla na dvorec s týmto - z futbalu známym - symbolickým sprievodom.

Súvisiace články