Sparta Praha prehrala v Zlíne, Gubov gól nestačil Karvinej ani len na bod

Dávid Guba.
Dávid Guba. (Autor: TASR - ilustračná fotografia)
Sportnet|27. okt 2018 o 19:12

Slovák zvyšoval na 2:0.

PRAHA. Slovenský futbalista Dávid Guba skóroval pri pri prehre Karvinej v dueli trinásteho kola českej ligy so Sigmou Olomouc 2:3. Guba zvýšil v 71. minúte na 2:0, ale domáci sľubný náskok neudržali a napokon nezískali ani bod.

Karviná čaká na víťazstvo už štyri zápasy.

Sparta Praha prehrala na ihrisku FC Fastav Zlín 0:1. Pri jedinom góle stretnutia v podaní Jeana-Davida Beauguela v 85. minúte asistoval slovenský stredopoliar Róbert Matejov.

Česká liga - 13. kolo:

Karviná - Olomouc 2:3 (0:0)

Góly: 64. Budínský (z 11 m), 71. GUBA - 79. Falta, 81. Texl, 87. Dvořák

/Marek Janečka odohral celý zápas, Dávik Guba hral do 83. minúty a strelil gól, Ján Krivák hral od 61. min. - Milan Lalkovič hral od 68. minúty, Juraj Chvátal sedel na lavičke náhradníkov/

Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905 3:0 (2:0)

Góly: 6. Přikryl, 35. Komličenko, 75. Džafič

/Lukáš Pauschek odohral za domácich celý zápas, Ľuboš Kamenár sedel na lavičke náhradníkov/

Opava - Příbram 5:0 (2:0)

Góly: 3. Zapalač, 23. Kayamba, 49. Zavadil, 84. Průcha (vlastný), 90.+2 Juřena

Zlín - Sparta Praha 1:0 (0:0)

Gól: 85. Beauguel

/Róbert Matejov odohral celý zápas, Alexander Jakubov hral do 46. min​​​​​​​úty - Lukáš Štetina odohral celý zápas/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Sparta Praha prehrala v Zlíne, Gubov gól nestačil Karvinej ani len na bod