Hovorka strelil dva góly pri vysokej výhre Pardubic, bodoval aj Jágr

Marek Hovorka.
Marek Hovorka. (Autor: TASR)
SITA|5. apr 2019 o 21:07

Hokejisti Kladna sa posunuli na druhé miesto barážovej tabuľky.

PRAHA. Hokejisti Kladna zvíťazili v piatkovom zápase 4. kola skupiny o účasť v najvyššej českej hokejovej súťaži nad Českými Budejovicami 4:3 a posunuli sa na druhé miesto barážovej tabuľky za Pardubice.

Hviezdny Jaromír Jágr prispel gólom v 8. minúte, pri ktorom mu asistoval Tomáš Plekanec. V druhej tretine si ešte Jágr pripísal asistenciu pri góle Andrého Lakosa.

V druhom piatkovom stretnutí si Pardubice vďaka vysokej domácej výhre nad Chomutovom 7:0 upevnili líderskú pozíciu v tabuľke.

Slovenský reprezentant Marek Hovorka pridal do bránky súpera dva góly - jeden v 45. min a druhý v poslednej minúte z presilovej hry. Pripísal si aj jednu asistenciu pri treťom zásahu domácich.

Česká liga 2018/2019 - 4. kolo baráže:

České Budějovice - Kladno 3:4 (0:2, 1:2, 2:0)

Pardubice - Chomutov 7:0 (1:0, 3:0, 3:0)

Marek Hovorka (Pardubice) 2+1

Domov»Hokej»Česko»Česká hokejová extraliga»Hovorka strelil dva góly pri vysokej výhre Pardubic, bodoval aj Jágr