Pražská Dukla zdolala Karvinú, do zápasu zasiahli až štyria Slováci

Takto strelil jeden zo svojich gólov Ivan Schranz. (Autor: TASR)
Sportnet|Publikované 4. nov 2017 o 16:24

V každom z piatich zápasov sa objavil aspoň jeden slovenský futbalista.

PRAHA. Futbalisti Dukly Praha zvíťazili v sobotnom domácom stretnutí trinásteho kola najvyššej českej súťaže nad MFK Karviná 3:2.

Slovák Frederik Bílovský odohral za Duklu celý zápas, jeho krajan a spoluhráč Ivan Schranz absolvoval prvý polčas. Za hostí boli na trávniku ďalší Slováci Peter Štepanovský a Marek Janečka.

HET liga 2017/2018 - 13. kolo:

Dukla Praha - MFK Karviná 3:2 (0:1)

Góly: 62. Preisler, 85. Holenda, 89. Holík - 38. Panák, 55. Budínský

/Frederik Bílovský absolvoval celý zápas, Ivan Schranz hral do 46. minúty, Matúš Hruška a Róbert Kovaľ (všetci Dukla Praha) sedeli na lavičke náhradníkov - Peter Štepanovský a Marek Janečka odohrali celý zápas, Patrik Le Giang (všetci Karviná) sedel na lavičke náhradníkov/

Vysočina Jihlava - Slovan Liberec 3:1 (3:1)

Góly: 36. a 38. Záviška, 6. Krejčí - 24. Graiciar

ČK: 85. Potočný (Liberec) po 2. ŽK

/Miroslav Keresteš absolvoval celý zápas a v 23. minúte dostal žltú kartu, Matej Rakovan bol v bránke do 90. minúty, Jozef Urblík (všetci Jihlava) sedel na lavičke náhradníkov/

Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav 0:1 (0:1)

Gól: 14. Mingazov

/Marek Hlinka (Ostrava) sedel na lavičke náhradníkov - Lukáš Pauschek (Mladá Boleslav) absolvoval celý zápas/

FK Teplice - 1. FC Slovácko 3:0 (1:0)

Góly: 52. a 75. Vaněček, 35. Filo

/Patrik Šimko (Slovácko) absolvoval celý zápas/

Bohemians 1905 Praha - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)

Góly: 68. Hašek - 36. Plšek

/Viktor Budinský (Bohemians) sedel na lavičke náhradníkov a Michal Obročník (Olomouc) nastúpil v 89. minúte/