Slavia s Hromadom stále neprehrala, Schranz strelil víťazný gól

Radosť hráčov FK Jablonec.
Radosť hráčov FK Jablonec. (Autor: facebook/FK Jablonec)
TASR|14. mar 2021 o 21:00

Slovákom sa v Česku darilo.

PRAHA. Slovenský futbalista Ivan Schranz v 23. kole českej ligy rozhodol o víťazstve Slovana Liberec na pôde Zbrojovky Brno 2:1. Strelecky sa presadil v 74. minúte.

Vedúca Slavia Praha nezaváhala ani na ihrisku Mladej Boleslavi a zvíťazila 3:0. O svojom triumfe rozhodla už v prvom polčase dvomi parádnymi gólmi, ktoré strelil Nicolae Stanciu.

Slavia tak v tomto ročníku českej ligy stále neokúsila trpkosť prehry.

Stretnutie Sigma Olomouc - Slovácko pre pandémiu koronavírusu odložili.

Fortuna liga (Česko) - výsledky:

Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:3 (0:2)

Góly: 2., 40. Stanciu, 82. Yusuf (z 11 m)

/S. Dancák (Ml. Boleslav) hral celý zápas - J. Hromada (Slavia) hral celý zápas/

Brno - Jablonec 1:2 (0:1)

Góly: 90.+1 Fila - 10. Pleštil, 74. Schranz.

/D. Bariš hral prvý polčas, P. Štepanovský (obaja Brno) hral prvý polčas - I. Schranz (Jablonec) hral celý zápas a v 74. min strelil gól/

Bohemians 1905 - Karviná 2:0 (1:0)

Góly: 3. Schumacher, 88. Bartek.

/P. Le Giang (Bohemians) chytal celý zápas - R. Mazáň hral do 60. min, L. Čmelík nastúpil v 60. min, M. Janečka (všetci Karviná) bol na lavičke náhradníkov/

Domov»Futbal»Česko»Slavia s Hromadom stále neprehrala, Schranz strelil víťazný gól