Bayern prišiel o víťaznú sériu. Zakopol s tímom z konca tabuľky

Momentka zo zápasu Bayern Mníchov - Bielefeld.
Momentka zo zápasu Bayern Mníchov - Bielefeld. (Autor: TASR/AP)
TASR|15. feb 2021 o 23:14

Bayern dvakrát prehrával o dva góly.

Bundesliga - 21. kolo

Bayern Mníchov - Arminia Bielefeld 3:3 (0:2)

Góly: 48. Lewandowski, 57. Tolisso, 70. Davies - 9. Vlap, 37. Pieper, 49. Gebauer

ŽK: 78. Tolisso - 80. Prietl

Bayern: Neuer (C) – B. Sarr (58. Kimmich), Süle, Lucas Hernández, A. Davies – Tolisso, Alaba – Sané, Choupo-Moting, Coman – Lewandowski

Bielefeld: Ortega – Brunner, Pieper, J. Nilsson, Laursen – Kunze, Prietl – Doan (41. Gebauer), Vlap (62. Córdova), Voglsammer (62. Seufert) – Klos (C) (89. van der Hoorn)

BERLÍN. Futbalisti Bayernu Mníchov remizovali v pondelkovom stretnutí 21. kola bundesligy s Arminiou Bielefeld 3:3 a prišli o sedemzápasovú víťaznú sériu vo všetkých súťažiach.

Náskok Bayernu na čele tabuľky sa tak scvrkol zo siedmich na päť bodov pred druhým Lipskom.

Hostia mali dobrý vstup do zápasu v Allianz Aréne a už v 9. minúte zaskočil súpera Michel Vlap, v 37. ich poslal do dvojgólového vedenia Amos Pieper.

Ihneď po zmene strán znížil Robert Lewandowski, no už o minútu upravil na 3:1 pre nováčika Christian Gebauer.

Bayern však dokázal vyrovnať zásluhou gólov Corentina Tolissa a Alphonsa Daviesa.

Bielefeld figuruje s 18 bodmi na 16. mieste tabuľky, no oproti svojim súperom odohral o zápas menej.

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»Bayern prišiel o víťaznú sériu. Zakopol s tímom z konca tabuľky