Budaj dostal štyri góly, Cehlárik si prvý raz obliekol dres Bostonu

Peter Budaj dostáva gól v zápase proti Arizone Coyotes.
Peter Budaj dostáva gól v zápase proti Arizone Coyotes. (Autor: TASR/AP)
TASR|27. sep 2016 o 07:46

Pozrite si súhrn výsledkov nočných prípravných zápasov NHL.

NEW YORK. Hokejisti Los Angeles Kings odohrali v noci dva prípravné zápasy s Arizonou Coyotes. V jednom z nich nastúpil v bráne aj Peter Budaj.

Prehre svojho tímu však nezabránil. Coyotes vyhrali 5:3. Budaj inkasoval štyri góly zo štrnástich striel a po druhej tretine ho nahradil Thomas McCollum.

V druhom stretnutí chytali konkurenti slovenského brankára Jack Campbell a Jeff Zatkoff. Kings sa radovali z víťazstva 4:3. V tomto súboji odohral šestnásť a pol minútu obranca Erik Černák. Pripísal si tri strely na bránu a tri bodyčeky.

Los Angeles odohralo dva prípravné zápasy s Arizonou: fotogaléria

27.9.2016

Dres Bostonu Bruins si prvýkrát v zápase obliekol útočník Peter Cehlárik. Talentovaný Slovák dostal priestor na ľade, aby sa ukázal.

V stretnutí s Columbusom (2:3 po sam. nájazdoch) absolvoval šestnásť minút a tri sekundy, ďalšie dve minúty sedel na trestnej lavici. Pripísal si aj jednu strelu.

Washington - Carolina 1:2 pp

Hráč Washingtonu Capitals Paul Carey (vpravo) sa dostáva do šance pred brankárom Caroliny Hurricanes Alexom Nedeljkovicom. (Autor: TASR/AP)

Calgary - Edmonton 1:2

Edmonton - Calgary 4:2

Dallas - St. Louis 3:1

Domov»Hokej»NHL»Budaj dostal štyri góly, Cehlárik si prvý raz obliekol dres Bostonu