V NBA sa hráči takmer pobili. Obaja musia zaplatiť pokutu

Potýčka medzi Jusufom Nurkičom (vpravo) a Tylerom Herrom v zápase NBA.
Potýčka medzi Jusufom Nurkičom (vpravo) a Tylerom Herrom v zápase NBA. (Autor: TASR/AP)
TASR|7. jan 2022 o 22:05

Roztržku museli zastavovať spoluhráči a rozhodcovia.

PORTLAND. Bosniansky basketbalista Jusuf Nurkič a Američan Tyler Herro musia zaplatiť pokutu vo výške 25-tisíc amerických dolárov.

Dôvodom je ich vzájomná potýčka v stredajšom zápase zámorskej NBA medzi Portlandom a Miami, v ktorom uspeli hostia 115:109.

Necelú minútu pred koncom poslednej štvrtiny poslal Nurkič nedovolením clonením Herra k zemi. Ten do neho následne zozadu strčil, čo si Bosniak nenechal a svojho súpera ľavou rukou zasiahol do tváre.

Roztržku museli zastavovať spoluhráči a rozhodcovia. Oboch aktérov za technický faul vylúčili zo zápasu. Informácie priniesla agentúra AFP.

Domov»Halové športy»Basketbal»V NBA sa hráči takmer pobili. Obaja musia zaplatiť pokutu