Osemnástka hrá prestížny turnaj, Slovan skúša šťastie v Európskej lige (TV tipy)

Športový TV program: ŠK Slovan Bratislava čelí v Európskej lige Olympiakosu Pireus.
Športový TV program: ŠK Slovan Bratislava čelí v Európskej lige Olympiakosu Pireus. (Autor: TASR)
Sportnet|1. aug 2022 o 06:00

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Slovenskí hokejisti do 18 rokov sa po roku opäť predstavia na prestížnom turnaji Hlinka Gretzky Cup.

Z vlaňajšieho strieborného tímu však zostal len jediný hráč - Ondrej Molnár. V kanadskom meste Red Deer sa tak môžu ukázať ďalší talentovaní Slováci.

Futbalisti Slovana Bratislava sa po vypadnutí z Ligy majstrov pokúsia presadiť v Európskej lige. V nej ich však čaká ďalší silný tím - Olympiakos Pireus.

Okrem Slovana sú v Európe v hre ešte ďalšie dva tímy. V Európskej konferenčnej lige (EKL) sa predstavia DAC Dunajská Streda a Spartak Trnava.

Pozrite si prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní.


PONDELOK (1. august)

Hokej

  • 3:00 Kanada U18 - Švajčiarsko U18, Hlinka Gretzky Cup
  • 19:00 Švédsko U18 - Slovensko U18, Hlinka Gretzky Cup (JOJ Šport)
  • 23:00 Fínsko U18 - USA U18, Hlinka Gretzky Cup

Cyklistika

  • 11:00 preteky Okolo Poľska, 3. etapa

Tenis

  • 18:00 turnaj ATP Washington, 1. kolo (Eurosport 2)

Hádzaná

  • 16:00 Česko - Brazília, MS hráčok do 18 rokov (Sport 1)
  • 18:20 Švajčiarsko - Slovensko, MS hráčok do 18 rokov (Sport 1)
  • 20:15 Španielsko - Maďarsko, MS hráčok do 18 rokov (Sport 1)


UTOROK (2. august)

Futbal

  • 12:00 žreb play off, Liga majstrov
  • 13:00 žreb play off, Európska liga
  • 14:00 žreb play off, Európska konferenčná liga
  • 19:00 Šeriff Tiraspoľ - Viktoria Plzeň, Liga majstrov, 3. kvalifikačné kolo, 1. zápas

Hokej

  • 3:00 Nemecko U18 - Česko U18, Hlinka Gretzky Cup
  • 19:00 Švajčiarsko U18 - Švédsko U18, Hlinka Gretzky Cup
  • 23:00 Fínsko U18 - Nemecko U18, Hlinka Gretzky Cup

Basketbal

  • 19:10 Slovensko - Portugalsko, ME B-divízie hráčov do 18 rokov (JOJ Šport)

Hádzaná

  • 14:30 Slovensko - Južná Kórea, MS hráčok do 18 rokov (Sport 1)
  • 16:15 Rumunsko - Holandsko, MS hráčok do 18 rokov (Sport 1)
  • 18:15 Nórsko - Česko, MS hráčok do 18 rokov (Sport 1)
  • 20:15 Čierna Hora - Švédsko, MS hráčok do 18 rokov (Sport 1)

Tenis

  • 18:00 turnaj ATP Washington, 1. kolo (Eurosport 2)
  • 21:00 turnaj WTA v San José, 1. kolo (RTVS Šport)

Cyklistika

  • 12:30 preteky Okolo Poľska, 4. etapa


STREDA (3. august)

Futbal

  • 20:30 FC DAC 1904 Dunajská Streda - FCSB, Európska konferenčná liga, 3. kvalifikačné kolo, 1. zápas

Hokej

  • 3:00 Kanada U18 - Slovensko U18, Hlinka Gretzky Cup (JOJ Šport)
  • 19:00 USA U18 - Česko U18, Hlinka Gretzky Cup
  • 23:00 Slovensko U18 - Švajčiarsko U18, Hlinka Gretzky Cup (JOJ Šport)

Hádzaná

  • 18:15/20:15 zápasy MS hráčok do 18 rokov (Sport 1)

Volejbal

  • 18:00 Slovensko - Gruzínsko, kvalifikácia na ME mužov 2023 (JOJ Šport)

Basketbal

  • 16:55 Lotyšsko - Slovensko, ME B-divízie hráčov do 18 rokov (JOJ Šport)

Cyklistika

  • 12:30 preteky Okolo Poľska, 5. etapa

Tenis

  • 18:00 turnaj ATP Washington, 2. kolo (Eurosport 2)
  • 20:00 turnaj WTA v San José, 2. kolo (RTVS Šport)


ŠTVRTOK (4. august)

Futbal

  • 18:30 FC Spartak Trnava - Raków Čenstochová, Európska konferenčná liga, 3. predkolo, 1. zápas
  • 21:00 Olympiakos Pireus - ŠK Slovan Bratislava, Európska liga, 3. predkolo, 1. zápas

  • 19:00 Slavia Praha - Panathinaikos Atény, Európska konferenčná liga, 3. predkolo, 1. zápas (ČT Sport)

Hokej

  • 3:00 Kanada U18 - Švédsko U18, Hlinka Gretzky Cup 

Tenis

  • 18:00 turnaj ATP Washington, 3. kolo (Eurosport 2)
  • 20:00 turnaj WTA v San José, 2. kolo (RTVS Šport)

Hádzaná

  • 18:15/20:15 zápasy MS hráčok do 18 rokov (Sport 1)

Cyklistika

  • 13:30 preteky Okolo Poľska, 6. etapa (časovka)


PIATOK (5. august)

Futbal

  • 18:15 Istanbulspor - Trabzonspor, Süper Lig (Sport 1)
  • 20:25 Eintracht Frankfurt - Bayern Mníchov, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 20:55 Crystal Palace - Arsenal FC, Premier League (Canal+ Sport)
  • 20:55 Olympique Lyon - AC Ajaccio, Ligue 1 (Nova Sport 3)
  • 21:15 Sampdoria Janov - Reggina Calcio, Coppa Italia (Sport 2)

  • 20:10 Trenčín - Michalovce, Fortuna liga (Nova Sport 1, VOYO)

Hokej

  • 17:55 zápas o 7. miesto, Hlinka Gretzky Cup (JOJ Šport)
  • 21:25 zápas o 5. miesto, Hlinka Gretzky Cup (JOJ Šport)

Cyklistika

  • 14:35 preteky Okolo Poľska, 7. etapa

Tenis

  • 20:00 turnaj ATP Washington, štvrťfinále (Eurosport 2)
  • 20:00 turnaj WTA v San José, štvrťfinále (RTVS Šport)

Basketbal

  • 12:25 ME B-divízie hráčov do 18 rokov (JOJ Šport)
  • 14:40 ME B-divízie hráčov do 18 rokov (JOJ Šport)


SOBOTA (6. august)

Futbal

  • 13:25 Fulham FC - Liverpool FC, Premier League (Canal+ Sport)
  • 15:25 Borussia Mönchengladbach - TSG Hoffenheim, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 15:25 Union Berlín - Hertha Berlín, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 15:25 VfL Wolfsburg - SV Werder Brémy, Bundesliga (Premier Sport 1)
  • 15:55 Tottenham Hotspur - Southampton FC, Premier League (Canal+ Sport)
  • 16:55 Racing Štrasburg - AS Monaco, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 18:25 Everton FC - Chelsea FC, Premier League (Canal+ Sport)
  • 20:55 Clermont Foot - Paríž St. Germain, Ligue 1 (Nova Sport 2)

  • 17:55 Košice - Komárno, II. liga (JOJ Šport)
  • 18:00 Banská Bystrica - Ružomberok, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Podbrezová - Dunajská Streda, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Slovan Bratislava - Skalica, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Zlaté Moravce - Liptovský Mikuláš, Fortuna liga (VOYO)

Hokej

  • 0:55 semifinále, Hlinka Gretzky Cup (JOJ Šport)
  • 4:25 semifinále, Hlinka Gretzky Cup (JOJ Šport)
  • 19:55 zápas o 3. miesto, Hlinka Gretzky Cup (JOJ Šport)
  • 23:55 finále, Hlinka Gretzky Cup (JOJ Šport)

Basketbal

  • 12:30 ME B-divízie hráčov do 18 rokov (JOJ Šport)
  • 14:45 ME B-divízie hráčov do 18 rokov (JOJ Šport)

Motorizmus

  • 13:35 Moto3 - kvalifikácia (Nova Sport 1)
  • 14:30 MotoGP - kvalifikácia (Nova Sport 1)
  • 16:10 Moto 2 - kvalifikácia (Nova Sport 1)


NEDEĽA (7. august)

Futbal

  • 14:55 Warta Poznaň - Pogoň Štetín, Ekstraklasa (JOJ Šport)
  • 14:55 Manchester United - Brighton & Hove Albion FC, Premier League (Canal+ Sport)
  • 14:55 Angers SCO - FC Nantes, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 15:25 VfB Stuttgart - RB Lipsko, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 17:00 Stade Rennes - FC Lorient, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 17:25 West Ham United - Manchester City, Premier League (Canal+ Sport)
  • 17:25 1. FC Kolín - Schalke 04, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 20:40 Olympique Marseille - Stade Reims, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 21:15 Monza - Frosinone, Coppa Italia (Sport 2)

  • 20:10 Trnava - Žilina, Fortuna liga (Dajto, VOYO)

Tenis

  • 0:05 turnaj WTA v San José, semifinále (RTVS Šport)
  • 1:00 turnaj ATP Washington, semifinále (Eurosport 2)
  • 23:00 turnaj ATP Washington, finále (Eurosport 2)

Basketbal

  • 12:15 ME B-divízie hráčov do 18 rokov (JOJ Šport)
  • 18:25 ME B-divízie hráčov do 18 rokov (JOJ Šport)

Motorizmus

  • 12:05 Moto3 - preteky (Nova Sport 1)
  • 13:40 MotoGP - kvalifikácia (Nova Sport 1)
  • 15:15 Moto 2 - kvalifikácia (Nova Sport 1)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>